Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚKNAK bejönnek a nagy barna...

FIÚKNAK bejönnek a nagy barna szemek, hosszú barna haj?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Beeeee


23/F

2015. márc. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Főleg orál közben, hmm
2015. márc. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

az ilyen kérdésektől ments meg Urunk minket...

biztos van csaj akinek jól áll de ha a nagy barna szem és hosszú barna hajhoz 80+ kg tartozik akkor garantáltan nem adja... hiába szeretnék hinni a nők ennyire azért nem vagyunk primitívek hogy ennyi elég legyen

2015. márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A barna haj még igen, de a barna szemszín nem. Nem mintha számítana, de nekem is az van és nem tudok megbarátkozni vele, így máson se tetszene.
2015. márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek a mély sötétbarna szemek. A barna haj meg illik hozzájuk...
2015. márc. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Istenem minden nap olvasok 100 ilyen kérdést...Minek újra meg újra feltenni?

Láttam már barna szemű és barna hajú lányt, mert általában olyanokból van a legtöbb. Láttam olyanokat akik igénytelent, büdöset, kövéret, csontsoványat, csúnyát és még sorolhatnán. De egyben láttam olyanokat is akik szépek, igényesek,természetesek stb.

Ha még egyszer föl mer tenni valaki valami ilyesmi kérdést, vigyázzon éjjszaka.

2015. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Egy szép arccal szép kombó, mint minden más, de ha amúgy rút vagy, mint a szar, akkor lehet akármilyen hajad/szemed, nem az fog megmenteni... :D
2015. márc. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Éllítólag a barna szem bizalomgerjesztőbb... Ahogy a barna haj is.
2015. márc. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
50%
Fiuk ti nagyon b**nkok vagytok ti szoljátok le a csúnya lányokat pedig lehet ti vagytok csúnyák fiuba , imádom h pont azok az emberek szólnak le másokat akik sokkal rosszabbak ( tisztelet a kivételnek) egyébként barna szem barna haj kombo de ne irjon senki akinek f*rka van mert a lányokat szeretem barna hajjal barna szemmel..
2015. márc. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*.* barna szem <3 barna haj +1 *o*
2015. márc. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!