Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyerekkor ota tarto mániákus...

Gyerekkor ota tarto mániákus állat és természetimádat. normális? több száz állatom volt. 33ffi

Figyelt kérdés
még mielőtt vmi örült megnem talál nem animalsex
2015. márc. 5. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ok
2015. márc. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen közegben/helyen nőttél fel teljesen normális.
2015. márc. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy normális. én is nagyon szeretem az állatokat, szinte jobban mint az embereket. és jobban is sírok,ha egy állatom hal meg, mint egy ember.

18/L

2015. márc. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 én pl nem ilyen közegben nőttem fel, sőt, szinte semmi közöm nem volt az állatokhoz kiskoromban. Mégis szeretem őket.

Megkockáztatom, hogy pont, aki ilyen közegben nőtt fel, az rombolja, pusztítja a természetet, állatokat.

2015. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Nagyon sajnálom, ha ezt -nem tudom honnan szedted-, így látod vagy csak a kis világodban van ez?.. -.-

Nagy tévedésben élsz, sok embert ismerek, akik állattartással is keresik a pénzüket, nagyon is szeretik és jól gondozzák őket.

2015. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!