Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan furcsa, ha hetero...

Miért olyan furcsa, ha hetero férfi létemre szeretnék egy fiatal meleg barátot?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez mar normalis a mai vilagban :D
2015. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értesz a barát alatt. Ha szimpla barátságot, akkor semmi fura nincs benne. Ha szexkapcsolatot, akkor az benne a fura, hogy heteronak hiszed magad.
2015. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szimpla barátságot. Dehogy szex, van barátnőm. :)
2015. márc. 6. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor elviekben nem fura. Viszont természetesen ezt más emberek a gyakorlatban máshogy láthatják majd.
2015. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt így kijelented, akkor talán azt tartják benne furának, hogy az ember általában nem hordanak maguknál egy listát amin rajta van, hogy minek kell megfeleljen egy potenciális barát (pl legyen barna hajú, kék szemű, meleg vagy akármi). Hanem csak úgy aki épp szimpatikus, azzal barátkoznak, aztán ha az véletlenül meleg, akkor meleg.
2015. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, a lányoknál miért nem furcsa, hogy minden második csaj meleg legjobb barátot akar?


Természetesen én sem ez alapján döntöm el, hogy kivel barátkozok vagy kivel nem.

2015. márc. 6. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa. Egy csomó olyan haverom van, akik tudják hogy meleg vagyok. Mikor megismertem őket, már megmondtam nekik. Sz'al, nem furcsa. De a környezeted, lehet hogy furcsának fogja tartani.

14/f

2015. márc. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányoknál nem furcsa, ha meleg barátot akarnak, mert ők azért akarják, hogy a barátjuk ne másszon rájuk. Ezt a logikát követve neked egy leszbikus havernőt kéne keresned, nem meleg barátot. Egy hetero férfinak miért kell, hogy meleg legyen a barátja?
2015. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a furcsa,h meghatározod a nemi identitását tehát kimondottan egy homoszexuálisnak örülnél akkor azért valamilyen szinten mégis csak érdekel a téma nem de?Lehet ,h nem zárkóznál el idővel 1,2 dologtól sem ha úgy adódik?
2015. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miért furcsa? Ki mondta hogy furcsa? Kinek furcsa? Miből gondolod hogy furcsa? Nekem nem furcsa.
2015. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!