Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha barmilyen kozteruleten...

Ha barmilyen kozteruleten meglatok egy szep v aranyosnak tuno lanyt hogy menjek oda leszolitani, milyen indokkal? 15F

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy a barátnődhöz kell!
2015. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hallo humor. Te vagy az?
2015. márc. 7. 18:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt h erded kettes?
2015. márc. 7. 18:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Erted*
2015. márc. 7. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia 15 vagyok! Még fiatal kis nyomi! Most kezdtem a középsulit munkát is csak még hírből hallottam. Járunk?
2015. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De szeretem ha valaki azert nez le mert 15 vagyok:) munkat hirbol? Mival csak 16 evtol lehet dolgozni..
2015. márc. 7. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Most pont hülyeséget mondtál!
2015. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Numberonee válasza:
Szia:) Barmilyen indokkal odamehetsz ugyanis mi lanyok dijazzuk ha egy fiu oda jon es elkezd beszelgetni vagy elhiv setalni. Megkerdezheted hogy sziaa, ninfs kedced eljonni setalni vagy beszelgetni? Ha azt mondja hogy elmegy veled es beszelgettek akkor mond meg neki hogy azert mentel oda mert szep es meg akarod ismerni. Persze ne legyel ilyen komoly mert a lanyok szeretik a vicces, humoeos sracokat:D aztan kerdezgesd: hany eves? Hol lakik? Hanyadikas? Van e hobbija? De kozbe hulyeskedj:D mond meg neki felveszed a hatadra vagy valami:D ha osszeilletek ugyis lesz kozos tema. :) Remelem tudtam segiteni:D 13/L
2015. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"hanyadikos" úúúúúú... :D Kérdezd meg ez tuti beválik! :D
2015. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!