Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt miért csinálta a srác?...

Ezt miért csinálta a srác? Tényleg ennyire nem érdeklem? Kb egy órája történt a szitu

Figyelt kérdés

Házibuliban voltam ma. Megismerkedtem egy aranyos jófej sráccal, nagyon közvetlen volt, beszélgettünk elég sokat egymással, úgy éreztem szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Erre ez történt... amikor leültünk az asztalhoz egy nagyobb társaságba (talán 5-6 an ültünk) ott is nyitott volt mindenkivel, engem meg teljesen lesz..rt abban a pillanatban ahogy leültünk oda. Hátat fordított nekem, nem szólt hozzám többet, egyszer szerettem volna mondani valamit az adott dologhoz és belevágott a szavamba, mint aki meg sem hallotta, hogy elkezdtem valamit.

Hozott ő is inni magával, mint mindenki más. Az asztalnál mindenkit körbekínált csak engem nem! Ott ültem üres pohárral, mint egy idióta.


Nem értem ezt miért csinálta. Tényleg úgy éreztem, hogy egy kedves, aranyos srác és jól elbeszélgettünk, erre ilyen "bunkón" viselkedik egyik pillanatról a másikra.


Most ismerkedtünk meg, nem adtam rá semmi okot, hogy ennyire semmibe vegyen.


Ez elég kis dolognak tűnik így visszagondolva, de inkább hazajöttem, mert azért rosszul esett, főleg, hogy nekem nagyon szimpi volt a fiú.

Ezen gondolkozok, hogy ez vajon miért?

:(


2015. márc. 7. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Tudod erre mondják, hogy nem mind arany ami fénylik. Jól tud bájologni, de ennyi.

Én nem tudom miért viselkedett így, talán csak szexelni akart és látta, hogy úgysem jutna semmire, talán csak addig voltál neki jó beszélgetőpartner amíg nem volt ott más.

2015. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nem lehetséges hogy esetleg valamelyik haverod mondott neki valamit rólad?

de az is lehet hogy félre értetted a dolgot és túlreagáltad. nem tudom,de én beszélnék a sráccal legalább azért is hogy megtudd mi az oka ennek. :)

2015. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló srác vagyok. Voltam hasonló helyzetben, mármint mint a srác. Én pl zavarban vagyok a tömegben. Ezért nem biztos h tudok figyelni mindenkire. És ez félreérthető. De mondjuk ez durvább mint ami velem megesik. De valami hasonló oka lehet.
2015. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
12%

Nem tudom h hány éves vagy, de hagyd a fenébe!

Jobb hogy előbb derült ki hogy egy paraszt és nem később amikor már jártok... szóval a tanácsom, hogy ne légy naiv.

Üdv, 12/L

2015. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rendes házibuli volt, vagyis hangos zene szólt, akkor lehetséges, hogy tényleg nem hallott téged. A piával kínálós részt én sem értem. De az is lehet, hogy az egész szándékos volt: vagy azt akarta elérni, hogy lekoptasson, vagy pedig azt, hogy ne kopj le róla.
2015. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

igazából ezzel roppantul felhívta a figyelmed.

tehát ha most megkeresd sikerrel járt mert te érdeklődsz, nem neki kell téged keresni.így könnyebb a bunkózással nagyon fel lehet valaki figyelmét hívni.ha most meg fogod keresni akkor a fiúnak gratulálok.SIKERESEN FELHÍVTA A FIGYELMED

2015. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább az a verzió a jó, hogy amíg nem volt más ott addig beszélgetett velem és ennyi.

Na mindegy, hagyom a francba, csak annyira rosszul esett és bosszantott ez a semmibenézés, főleg így, hogy elsőre nagyon szimpi volt... :(

2015. márc. 7. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!