Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítség! Mit kell ilyenkor...

Segítség! Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Átlagos, talán nem csúnyácska, de nem szép lány vagyok. Sosem voltam a fiúk kedvence. A barátommal pár hónapja jöttünk össze, előtte barátok voltunk. Már évek óta járok gyrosozni egy helyre a barátnőimmel, ahol van egy pincérsrác, aki mindig is tetszett nekem nagyon. Persze nem vágyom rá, mióta összejöttem a barátommal, mert őt szeretem. Tegnap este elmentem a barátnőimmel gyrosozni és mosolygott rám meg kedves volt velem a srác, persze visszamosolyogtam, de nem hiszem, flörtöltem túlságosan. Néha néztem, hogy néz-e, de inkább csak azért, mert sose történt ilyen velem még. Mire hazaértem, bejelölt Facebookon (nyilván a barátnőimtől kérdezte meg a nevem), visszajelöltem, és írt is üzenetet.

Mit kell ilyenkor csinálni? Szeretem a barátomat, nem csalnám meg soha, de ez a srác évek óta tetszik és valamilyen hatással még mindig van rám. Plusz pár hónapja tart a kapcsolatom, nem tudom, együtt maradunk-e örökre, és nem akarom elhajtani a srácot, mert akkor tényleg nem lehet soha semmi. Közbe zavar, hogy ilyeneket gondolok és hogy talán mégis flörtöltem, nem akarom megbántani a barátomat...

18 éves L



2015. márc. 7. 23:50
 1/7 RRR ***** válasza:
dönteni,hogy mit is akarsz
2015. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azt tenném a helyedben, hogy mindezt őszintén elmondanám neki, és soha többé nem mennék abba a gyrososba. Vagy ha nagyon szeretnéd, akkor a barátodat küldd el.


28/N

2015. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit írt?
2015. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
együttmaradni örökre.....huhhh mennyit fogsz még csalodni:))
2015. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

fuuuu..de ki nem állhatom az ilyen ku**at..akik nem biztosak magukban.

-.-

2015. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt, hogy "Szia Heni. Legalább tudom a nevedet ;) "
2015. márc. 7. 23:59
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát ennyi után szerintem még nem kell "elhajtani". Írj vissza neki semleges dolgokat, tartsd sima baráti beszélgetés szintjén a dolgot, amíg ő nem akar többet. Addig ráérsz gondolkodni, hogy mit (kit) is akarsz, ráadásul róla is többet megtudhatsz, ha eddig csak látásból ismerted.
2015. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!