Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Semmelweis Egyetemen milyen...

A Semmelweis Egyetemen milyen alkalmak vannak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok, kevés az idő, párkapcsolatot nehéz találni. Főleg úgy, hogy biszexuális lány vagyok, és lány érdekelne most elsősorban, de persze fiúkat se zárom ki :) Bevallom saját névvel és arccal ezt nem merném feltenni, azért próbálom itt:) 19/L

2015. márc. 9. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok,de ha gondolod írj ;-) 24 vagyok
2015. márc. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szakra jársz, de anatómia gyakon inkább az oktatóra figyelj!

Amúgy ha esetleg férfiakkal is ismerkednél, írj rám!

2015. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Gyakori átment társkereső oldalba? :D

Gondolom nem ÁOK-s vagy, mert akkor legkisebb gondod lenne, hogy éppen találsz magadnak valakit 1. évben.


De ha ilyen sok a szabadidőd, akkor szerintem ne az egyetemen próbálj felszedni másik lányt, mert csak magadat égeted le, SE-n tudtommal nincs semmi ilyen homo-group. Alkalom van sok ismerkedésre, de ha lányt keresel az már nehezebb ügy.

2015. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tanulás közben írtam ki ezt, 5 perce telt kb. :D

Nem is "homogroup"-ot keresek, elég ha valaki megtalál, azért írtam ezt ki.

2015. márc. 9. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én jövőre csatlakozom remélhetőleg a SE-s csoporthoz. :)

18/L/B

2015. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs túl sok alkalom, de sokan megoldják, van elég sok pár az egyetemen. Nekem sem megy mondjuk a dolog, azonos okokból. A különbség, hogy 21 vagyok, és másodéves. :) Azt gondolnánk, hogy a biszexualitás megnöveli az esélyeket, de nagyon nem. :D
2015. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni, akkor írj rám nyugodtan. :)
2015. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
van homo-group a sotén, [link] csatlakozz hozzájuk, vannak ilyen beszélgetős estjeik, meg minden. De ha ÁOK-s vagy, tanulj!!!
2015. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!