Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg nehezebb dolgom van...

Tényleg nehezebb dolgom van mert rocker vagyok?

Figyelt kérdés

Nos egy hosszúhajú rocker vagyok, kicsi szép formás szákállam van, hosszú hajam, amit összekötök. Illik is hozzám, legalábbis arcomhoz.Nem nézek ki nőiesen, mivel elég izmos, vállas vagyok, de nem vagyok kövér sem.

Viszont azt gondolják a rockerekről hogy ápolatlanok, miért nem jön be ez a lányoknak?

Elsősorban lányok véleményére vagyok kíváncsi


2015. márc. 9. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen vagyok. A rockmaratonon ismertem meg a baratnomet. Nyaron leszunk 4 evesek, 3 eve egyutt is lakunk.

Tanulsag: jo helyen keress baratnot.

2015. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jejj ember kösz!!
2015. márc. 9. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy jo koncert elott/utan/kozben siman lehet ismerkedni. Rockerek kozott lehet eselyed!

Jo helyen kell keresni!

2015. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy rocker vagy, nem kell ápolatlannak lenned. De tény, hogy sokan valóban azok, sokan pedig minden téren igénytelenek. Amikor a hosszú haj zsíros, a bőrkabát évek óta nem látott tisztítót, a málhazsák csupa lyuk, és ebben a szerkóban csücsül az illető a járda szélén és nyakalja a tablettás bort, na az kiábrándító. De nem a stílus, hanem az igénytelenség miatt.

A párom is rocker, én nem vagyok az. Egyáltalán nem zavar a stílusa. Egyrészt mert igényes. Mindig ápolt, a haját hetente vágja (igaz, az neki annyira rövid, hogy nincs is), a szakállát is rendben tartja, ha hosszú már, akár be is fonja. A ruhái rendben vannak. Ami már kopott, szakadt, azt legfeljebb kerti munkához veszi fel.

Másrészt mert nem mindenhol és mindenáron fitogtatja a rockerségét. Hétköznapokon ing, farmer, legfeljebb az lehet feltűnő, hogy az ing általában fekete, és persze az elmaradhatatlan veszkócsizma. De például zenekaros pólóban nem látod, legfeljebb hétvégén vagy koncerten. És ennyi pont elég is. Felnőttkorban teljesen mindegy, milyen a stílusod, ha mindenáron állandóan azt mutatod kifelé, az gáz.

2015. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rocker csaj vagyok.

Akiket én látok pasikat, többnyire zsíros a hajuk, koszos és szakadt a ruhájuk. (a farmer az nem gáz, de a pulcsi, póló igen) Nekem ez nem igazán jön be.

Az elegánsabb rocker stílust szeretem. A párom is ilyen.

Szóval, ha ezekre figyelsz, szerintem nincs nehezebb dolgod. Sok rózsaszín baba csajról nem is hinné az ember, hogy szereti a Disturbedet pl.


Azt vettem észre, ha nagyon látszik az emberen a zenei ízlése, akkor nem mernek közeledni hozzá az emberek.

2015. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rajtam csak annyi látszik, hogy hosszú a hajam, de az akkor is hosszú lenne, ha nem lennék rocker.

Rendszeresen 2 naponta mosom.

Szerinted összefogva nem ciki mások szemében?

2015. márc. 10. 18:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezettem a hosszú hajú srácok tetszenek, ha az nem túl kövér és ráadásul ápolt is, korban illik hozzám lehet akármilyen csúnya, ha a személyisége tetszik nyert ügye van. Viszont nagyon kevés olyan rövid hajú srácra tudom azt mondani, hogy "igen, jól néz ki." Meg kell találnod a megfelelő embereket :)
2015. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem ez az ideálom!: ) Imádom, ha egy srácnak hosszú haja van és mellette szakálla, abszolút a favoritom.(:
2015. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nincs nehezebb dolgod, rocker csajoknál te lehetsz az abszolút befutó :-) Járj rockkoncertekre.

2015. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, járok csak nem olyan gyakran.
2015. márc. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!