Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni ázsiai...

Hol tudnék ismerkedni ázsiai férfiakkal, akár neten, akár személyesen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem el kínait tanulni, bevallom, csak azért, mert 4 kreditet kapunk érte egyetemen, és ingyenes is és az európai nyelvekért meg nem jár kredit. Most belátom, hogy nagyon jó döntés volt, mert nagyon tetszik a nyelv, a szóbeli nagyon könnyű és az ázsiai tanárnőnk nagyon elbűvölő, mosolygós, tisztelettudó, aranyos nő és nagyon vicces az óra, mert sokszor kiütköznek a kultúrális különbségek. Megmozgatta a fantáziám, hogy vajon milyenek lehetnek az ázsiai emberek még közelebbről, természetesen a férfiak is eszembe jutottak. Hol találhatnám meg őket, akiknek az európai nők is tetszenek? És tudom, hogy náluk az extra vékony nő az ideál, én izmos vagyok és pici husi is van rajtam, de magyar szemmel csinosnak mondanának, de Kínában már túlsúlyos lennék, szóval ezért sem mernék csak úgy leszólítani egy kínai srácot.
2015. márc. 10. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Kínai üzlet.

Interpals.net

2015. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár kínaiakat nem de magyarországon ismerek 2 koreait
2015. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban nem gondolkodom, így pontosítok, Magyarországon élő ázsiai férfiak.
2015. márc. 10. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ééén lenni ócó pici cínai, íjj nekem.
2015. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!