Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék, ha nem...

Hol ismerkedhetnék, ha nem járok szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok.. hétköznapjaim iskolával telnek este érek haza hétvégén dolgozok vagy valami elfoglaltság akad..

2 hónapja lett vége egy komoly kapcsolatomnak és szeretnék egy normális lányt találni, kérdés: hol?

ismeretleneket nem igen mernék leszólítani meg mit is mondanék..? a másik meg hogy akit látok az ÖSSZES foglalt.. komolyan mondom vagy barátjával van esetleg már a virág a kezében, éppen telefonál vele,tudom hogy van barátja és a többi.. normális lányok már mind foglaltak?


2015. márc. 10. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol, mit csinálsz? A munkádon keresztül nem tudsz ismerkedni? Szerezz valami hobbit magadnak, amivel emberekkel ismerkedhetsz, esetleg kezdj el sportolni valamit!
2015. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hát ott nem igen van fiatal, felejtős munkán keresztül.

hát mostanában ahogy időm engedi lejárok haverral konditerembe, de ott megint nem lehet és nincs kivel

2015. márc. 10. 21:13
 3/15 anonim ***** válasza:
Interneten?!
2015. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a gyk ideális hely :D
2015. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
interneten..? társkeresőzni nem fogok.. facebookom meg nem úgy néz ki, hogy 780 ismerősöm van akiből 3at ismerek, hanem tényleg olyanok akiket ismerek és azok között sincs igazán olyan... ismeretleneket meg miért jelölgetnékbe
2015. márc. 10. 21:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz el szórakozni?
2015. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

járok szórakozóhelyekre, de ott nem szeretek.

inkább az egyetemen, jelenlegi életem során itt a legegyszerűbb. rengeteg új ember, a többség meg még értelmes is :D ha 19 vagy és tanulsz még, akkor talán neked is ott kéne keresgélni :)

de egyébként volt már olyan barátom, aki utcán szólított le, az is számításba jöhet.

2015. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát ott csak a szokásos primitív tini .. vannak általában.. annyira nincs kedvem hozzá, néha persze belefér, de egy hétvégére azt a 5-10 ezret máshova is tudom rakni.. a másik meg, hogy a normális barátaimnak ott van a barátnő.. tehát igazából nem is lenne nagyon kivel..
2015. márc. 10. 21:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kéne járnod,még ha nincs kivel menj.Egyedül is el lehet ott lenni :)
2015. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
persze tanulok még, osztályba 1 lány van aki nem jön szóba, tehát.. szünetbe persze elhaladok pár mellett, de nincs közös ismerős sem aki bemutasson nekik + az összes csapatba járkál és nincs a fejük fölé írva ki foglalt ki nem és ilyenek:d
2015. márc. 10. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!