Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25 év fölött még lehet normáli...

25 év fölött még lehet normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Alap sztori, középiskolában, egyetemen visszahúzódó kocka srác voltam, nem is csoda, hogy nem volt barátnőm. Most hogy pár éve a saját lábamon állok, kicsit megnőtt az önbizalmam, levágattam a hajam, normálisabban öltözködöm és a nők észrevehetően jobban érdeklődnek irántam.

Igen ám, de egyszerűen én nem találok olyan lányt aki tetszene nekem. Valahogy úgy érzem, hogy ha valaki aranyos, kedves, valamennyire szép is, akkor nyilván már elkelt. Akikkel ismerkedem/randizom csak úgy tudok egy kapcsolatot elképzelni, hogy lejjebb adom az igényeimet.

Ne értsetek félre, legtöbbször nem is a külsővel van gondom, hanem az illető nem kellemes társaság, teszi magát, idegesítő, volt aki egyszerűen buta volt.

Mit csináljaK? 28 vagyok, és úgy érzem elment mellettem az élet.. Keressek tovább? Vegyek egy nagy levegőt, szerezzek valami asszonyt, és éljem a szürke tűz nélküli életem? Sokkal fiatalabbakkal nem akarok ismerkedni.



2015. márc. 12. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

25 év alatt hülye minden csaj szinte...


25 fölött viszont minden nő foglalt! Aki nem az meg nem véletlenül nem!


Rácsesztél :(

2015. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Adom, 25 alatt 98%-uk egyszerű, mint a faék. 2% bombanő lelkileg-testileg is, de azok is foglaltak. 25 felett meg mára kiégett egykori partyribik, akik szinglik. Értelmes nő foglalt.
2015. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos aki a testileg nem bombanő az nincsen figyelembe véve:( L
2015. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2-es köszönöm, feldobtad az estémet:DD Nagyon jót nevettem a hozzászólásodon.;Dd
2015. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kedves hármas válaszoló,a bombanőket nehéz meghódítani és még nehezebb megtartani,ezért jobban jár az ember ha nem a tökéletes külsőre hajt.
2015. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3.

Nem kell bomba nőnek lenni, csak rendesnek. : )

2015. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mondom, nem a külső volt a baj, aki nem tetszik azzal nem is találkoznék, de tényleg volt aki igazi kiégett hajdani "menő lány" volt, de azt hitte, hogy még mindig az. Azért még úgy vagyok, hogy inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolat.
2015. márc. 12. 22:27
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is 28 vagyok, de még nem volt senkim soha. Mondjuk én nagyon ocsmány is vagyok, nem csoda, hogy egy nő sincsen, aki akár kettesben eljönne velem valahova randizni.
2015. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én 35 évesen, online társkeresőn találtam meg a feleségemet, és bennem is voltak ilyen érzések, amiket itt leírsz...


szerintem az ilyen helyeken az a jó, hogy nagyjából 2-3 levélváltás után le lehet venni nagyjából a csaj IQ-ját.


Alapból ki lehet zárni akik duckface-eket, cleavage shot-okat, akik képtelenek a bemutatkozási részbe 2 értelmes mondatot leírni magukról és 5 mondatnál hosszabb levélben válaszolni a te A4 terjedelmű leveledre.


Maradt még remény, de nem könnyű.

2015. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
de mindig lehet kivétel!
2015. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!