Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Mit csináljak ebben a helyzetben? Tetszik egy fiú a suliból? 16L

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban aki egy évvel jár felettem. Sokat néz és én is próbálom viszonozni kisebb-nagyobb sikerrel mert elég szégyenlőa vagyok és elfordítom a fejem. Néha csak azért megyek az ő emeletükön keresztül hogy láthassam. Ha olyan a helyzet akkor próbálok olyan helyzetbe kerülni hogy összetalálkozzunk. Úgy időzítek például hogy egymás mellett menjünk pl:. folyosón. Egyik órán az ő helyén ülök és firkálgattam a padra amire válaszolt és a nevét is odaírta. Mostanában a barátnőm szerint ha már én nem látom akkor néha előrehajol hogy lásson. A szemembe szokott nézni. Az a baj hogyha érzem hogy nagyon néz akkor nem merek ránézni nem hogy mosolyogni. De erőt fogok venni magamon.

A legnagyobb gond viszont hogy van barátnője bár kissé hidegebb a kapcsolatuk az átlagnál a facebookon látottak szerint. A másik hogy jóban vagyok pár osztálytársával és az egyik közülük a legjobb barátja aki megtudta hogy tetszik nekem és valószínűnek tartom hogy el is mondta neki. Nem szerencsés a helyzet mert ez a személy hozta össze őt a mostani barátnőjével elvileg.


Mit gondoltok? Ti mit tennétek a helyemben? 16L



2015. márc. 14. 20:27
 1/3 anonim válasza:
Hűha mint ha csak a sajat tortenetem olvasnam! De Komolyan! haat. nem nagyon tudok tanacsot adni ! sztem beszelj vele!
2015. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kezdemenyezz! kerdezd meg tolle hogy mert bamul annyit! leegni csak nem fogsz ha tenyleg bamult! Hajrá!
2015. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ha beszélni nem is merek vele arra gindoltam hogy amikor ugye teremcserénk van otthagynám az egyik füzetem vagy valamit a padjában mert az ő helyén ülök pont (mázli :D). És akkor ha visszamegyek a cuccomért akkor tudni fogja konkrétabban hogy ki vagyok. Mert úgy érzem nincs teljesen tisztában vele hogy én írtam a padjára. Az sem biztos hogy beszéltek rólam a barátai szóval nem tudom.
2015. márc. 15. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!