Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy srác...

Miért van az, hogy egy srác és egy lány beszélgetnek, ismerkednek, de a srác egyszer csak nem ír vissza, és utána már nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne:D 17l
2015. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 zsici:D ***** válasza:
Elrabolták a reptoidok
2015. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ensam skog ***** válasza:
Miért van az, hogy egy srác és egy lány beszélgetnek, ismerkednek, de a lány egyszer csak nem ír vissza, és utána már nem jelentkezik?
2015. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Csajnál sokkal nagyobb arányban van hogy nem reagálnak soha többé.
2015. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A lány valami olyat válaszol, ami nagyon nem tetszik a fiúnak, túl nagy a távolság, vagy nálam szokott még olyan lenni, hogy valamiért azt érzem, hogy ez úgysem fog összejönni, nem vagyok elég jó neki. Az ismerkedés korai szakaszában pedig egyszerűbb és könnyebb csak lelépni, mint magyarázkodni.
2015. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eltűnt egy véletlenszerűen kialakult időhurokban.
2015. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert egy bunkó és nem képes annyit írni, hogy "bocs, nem érdekelsz". Rájön, hogy valamiért nem fog összejönni a dolog, de ezt közölni a másikkal már óriási fáradtság lenne.
2015. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
velem is ez történt... lesz.arom, lesz másik... :D
2015. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De hát azért szerintem egy "Ez nem fog összejönni"-t azért lehetett volna írni...
2015. márc. 16. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehetne, de akkor jön a siránkozás, hogy nem is ismerem, meg ő nem fog kelleni soha senkinek, én is menekülök tőle...stb.

Nekem is jobb, ha egy lány csak lelép és nem lelkizünk, mert akkor ő a bunkó és nem emésztem magam, hogy én rontottam el a dolgot.

2015. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!