Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretne velem valaki, aki...

Szeretne velem valaki, aki budapesti megismerkedni, komoly kapcsolat céljából? 18F/Budapest

Figyelt kérdés

Képet max akkor küldök, ha már beszélgettünk.. (bár nem vagyok szépség)

Nem kérek olyan válaszokat, hogy ez nem ismerkedős oldal, meg ehhez hasonló válaszolók kíméljenek..

Általában kedves, vicces, jókedvű fiú vagyok, de tudok komoly is lenni...

Nem egóból, de a mai korosztálynál érettebbnek érzem magam.

Nem járok el drogozni, bulizni sem (tudom, bulizni jó dolog meg minden, de nem vagyok bulimán')

S nem azért akarok megismerkedni (csak lánnyal) mert le akarok vele feküdni, nem ez a célja az egésznek.

Csak szeretnél végre egy mély, komoly kapcsolatot.

eddig nem igen voltak.

ha ez bármit is befolyásol...

Még úgy.... (ágyban, értitek) nem voltam senkivel sem. (csak leírtam, ez magánügy a továbbiakban)

Ha tényleg megismernél, írj nyugodtan.

Magam érzem, hogy képküldés után nem akarnátok megismerni, vagy velem összejönni se akarnátok (nemigen akarnak általában velem párkapcsolatot, max barátságot) de

szeretnék valakit végre megismerni..



2015. márc. 18. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolj bele, a lányokat ma 4 ilyen "jókedvű" srác leszólította, kétszer ekkora önbizalommal. szedd össze magad
2015. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, és ők nem azzal kezdték, hogy nem basztak még nővel.
2015. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet, de ne számíts sokra szerintem. Vagy trollkodó fiúk fognak írni, vagy ha felszínes lányok, akkor hiába beszéltek már fél éve képküldés előtt, szó nélkül le fognak lépni...
2015. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
általában akkor sem kezdenek a másikkal, ha nem volt úgy se még mással.. ezért írtam ki csak.
2015. márc. 18. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, tesó, itt nagyon kevés a valóban értelmes, normális csaj, még aki szűz, az is rendszerint vagy olyan beszari, hogy egy randiban sincs benne, vagy az egekben vannak az igényei. Amúgy meg nagy divat itt a hülyítés, a szó nélküli lelépés, ne várj túl sokat.
2015. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szimpatikusnak tűnsz. Nekem írhatsz, ha szeretnél. :) 17/L
2015. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!