Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak mindenkit megnéznek,...

A férfiak mindenkit megnéznek, aki kicsit is vonzó számukra? Hogy működik ez? Én nem igazán szoktam a férfiakat méregetni, azért kérdezem, hogy is működi ez? 23L

Figyelt kérdés
Sokat megnéznek, pedig nincs tökéletes alakom. Az arcom szép, meg úgy én is állítólag, de én reális vagyok magammal szemben. Hogy is van ez?
2015. márc. 20. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
megnézlek, persze
2015. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Igen

2. Úgy, hogy ez genetikailag, szexuálpszichológiailag belénk van kódolva. Folyton keressük a megfelelő méhet, ahová utódaink magját el tudjuk hullajtani, lehetőleg minél több helyen. Ezt hozzuk az ösztönszerű állati létünkből. Promiszkuitásra vannak kódolva eredendően, csak a társadalmi szabályok, erkölcs stb. ezt gátak közé szorították.

3. Mi nem vagyunk olyan finnyásak a nőkkel szemben, mint a nők a nőkkel szemben. Mi nem a hibát látjuk/nem látjuk a hibát folyton minden csajban. A férfiaknál jóval szélesebb a jónő-kategória, mint a túlzottan kritikus nőknél.

2015. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is megnézek szinte minden nőt a utcán... Nincs ebben semmi különös, férfi vagyok. 29F
2015. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen és ez egy teljesen természetes dolog, emberek vagyunk van szemünk nem járhatunk úgy h csak a földet bámuljuk a szép nőket meg különösen megnézzük.
2015. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egy Nő felkelti az érdeklődésemet igenis megnézem ,mert jó érzéssel tölt el.....egyszóval gyönyörködtet.

37F

2015. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!