Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerhetném meg jobban?

Hogy ismerhetném meg jobban?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, nem ismerem igazán reggel buszon szoktam látni, és nem tudom hogy mit tegyek hogy észrevegyen.. Tudnátok segíteni? Tanácsokat adni?Fiúk is lanyok is pls segítsetek

15/L


2015. márc. 20. 20:32
 1/5 anonim válasza:
Ha van mellette szabad hely akkor szerintem simán bepróbálkozhatsz, hogy: "Szabad ez a hely?" :D Aztán gondolom rábólint és mehet is a bájcsevej. Lényeg, hogy ne görcsölj rá. Buszon mindenki így csinálja nyugi. :) (Remélem összejön.)
2015. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez tegnap történt velem: vonaton utaztam, észre vettem, hogy egy srác sokszor néz rám, először nem is értettem, miért. Aztán megérkeztünk, leszálltam, már az állomás előtt voltam, amikor utánam futott, és: Szia! Bocsi, hogy feltartalak, de annyira megtetszettél nekem a vonaton, nem lehetne, hogy esetleg randizunk? XD

(Szóval szerintem légy bátor, de talán ne ennyire... :D) Sok sikert!!! :)

2015. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ülj mellé és kezd el vele beszélgetni, bármiről, ami eszedbe jut. Szinte biztos, hogy még örülni is fog neki, ha elkezdesz vele beszélgetni.
2015. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, csak az a baj hogy sosincs mellette hely mert a tesojaval ül mindig:D
2015. márc. 22. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
régebbii kérdés de segítek! Ha meglátod egyszerűen mosolyogj rá és kész! Ebből venni fogja a lapot ha 16-17-18 éves körül van! Sok sikert! De ha nem látod buszon valahogy derítsd ki a nevét és beszelj vele face-n
2015. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!