Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk, ti hogyan titkoljatok...

Gumikacsaszerzetes kérdése:

Fiuk, ti hogyan titkoljatok azt ha tetszik nektek egy lany?

Figyelt kérdés
Ha megprobaljatok eltitkolni de megis a kozeleben akartok maradni, hogyan viselkedtek?

2015. márc. 24. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy:)
2015. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megpróbálom megfigyelni, hogy viselkedem azokkal, akik semlegesek nekem ilyen szempontból és ahhoz tartani magam amennyire csak lehet, ővele is. A legnehezebb része, hogy amikor beszélsz vele, mert mondjuk megszólít valamiért, akkor elrejtsd, hogy sokkal erősebb reakciót vált ki belőled, mint mások. Ilyenkor én egyszerre vagyok zavarban meg jön egyfajta késztetés, hogy mindenképp próbáljam magam szimpatikusnak, de legalábbis érdekesnek feltüntetni előtte. Az embernek mindkettőt ki kell zárnia valahogy, hogy természetesen tudjon viselkedni, utóbbi miatt volt már, hogy kicsit bunkóbb is voltam a kelleténél. Egy kicsit az is kell, hogy a másik fejével tudjunk gondolkodni, elképzelni, hogy vajon mire számít attól, aki vonzódik hozzá és mást csinálni.

Nekem mondhatni elég profin megy, amikor egyszer fél év után szerelmet vallottam valakinek, először ledöbbent rajta és azt mondta, hogy ezt sosem gondolta volna :D

2015. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi utolso a valaszt :)
2015. márc. 25. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem, hasznodra lesz valamennyire :)
2015. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!