Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zavarna, ha a barátnőtök...

Zavarna, ha a barátnőtök "csak" pincérnő lenne?

Figyelt kérdés

Érettségim van, kijöttem külföldre, hogy majd itt diplomázok, addig, mire lesz elég pénzem sulira, dolgozom.

Mindigis ki akartam próbálni magam ebben a munkakörben, és most pedig imádom.

Ha valakivel beszélek, logikus, hogy nem tud róla, szeretnék egyetemre menni, nem látom értelmét azzal

kérkedni, ami még nincs. Csak annyit lát, most mit csinálok.

Emiatt sok embertől megkapom, hogy "Hát, nem vitted sokra." Meg "Egész életedben tányérokkal akarsz szaladgálni?" vagy "Olyan jó eszű lánynak tűnsz, és beéred ennyivel."

Miért nehéz elképzelni, hogy:

1, Ez is munka, és imádom csinálni

2, Nem mindenkinek tudják finanszírozni a szülei a kolit, egyetemet, utazást, van, akinek magától kell boldogulni


Tényleg lenézendő, ha valaki csak eddig jutott 21 évesen?


2015. márc. 25. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenèzni való.
2015. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. ;-)
2015. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak: az élet erről fog szólni! Ha vörös, a hajad, azt szólják meg, ha van pasid, akkor sajnálnak, hogy egy ilyen-olyan fiúd van. Ha nincs diplomád, akkor azt...

Ehhez edz. Te csak menj tovább, és tekints előre a célod felé. Kész. A többieket tojd le.


Én 26 éves vagyok. Egyetemen egyszer bevállatam egy pultos melót, ami nagyon bejött. Most megint pultos leszek diplomával külföldön... mert elkezdtem egy nyelvet tanulni és az a célom, hogy azt nagyon jól beszéljem. Ezért szépen kiutazok ide és beszélni fogok és nem érdekel, hogy ki mit gondol. Még a családban is fel voltak háborodva, hogy diplomával miért pultozok, nekem minimum egy mérnök állás és zsíros fizetés dukál... engem nem érdekel. Én életem, én vágyam én döntésem.


Élvezzük az életet és ne mások hülyeségein agyaljunk. Mi tudjuk mi a célunk és mi van bennük. Ők meg nem.

2015. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem zavarna! :)

Inkább + pont, hogy nem "anyuci apuci eltart" a foglalkozásod... :D

2015. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Külföldön egy pincér, vagy egy pincérnő nem keres rosszul, legalábbis Ausztriában, sőt még egy konyhai kisegítő, mosogató sem panaszkodhat, az itthoni fizuhoz képest.
2015. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg a másik dolog, hogy én egy szakmára soha nem tekintek úgy, hogy ˝csak˝, mert minden szakmának megvan a maga szépsége, és nehézsége. Nekem elég volt néznem a pincéreket, ahol dolgoztam, hogy egyszerre 6-7 tányérral a karjukon rohangáltak, én biztos, hogy a 2. lépésnél elejtettem volna legalább a felét.
2015. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%

Szia

Igen engem zavarna es valszeg nem is jonnek ossze egy pincerrel, HA az is szeretne maradni orok eletere. Igy,hogy azert dolgozol ebben a munkakorben,mert enbol finnanszirozod magad jelenleg,de vannak mellette terveid,ez igy teljesen rrndben van!

Szamomra fontos,h legyen eletcelja a paromnak,legyenek tervei.

(Nem nezem le az ilyen melot,ennel sokkal rosszabb allasaim is voltak)

2015. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet :) 21 vagyok és kint voltam pincérnő. Nagyon is legyél büszke magadra amiért te dolgozol meg a pénzedért és helyt tudsz állni egy idegen országban, és követed az álmaidat,hogy diplomás lehessen :)
2015. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a csajom lennél, engem leginkább amiatt zavarna egy kicsit, mert sok férfival beszélsz, és mint tudjuk, a pincérlányoknak általában nem a kis mamlasz, ügyetlen, balfácán típusú srácok csapják a szelet, hanem a sokkalta jóképűbb, daliás, komolyabb egzisztenciával rendelkező, magabiztos férfiak. Nagy a kísértés, nagy a kísértés, és általában a lányok végül csak belepottyannak, elcsábulnak.


Most őszintén gondolj bele, melyik lenne nagyobb esélyű történet? Az, hogy a pároddal jobb esetben csak esténként tudsz eltölteni alig egy-két órát, alig tudjátok egymás társaságát élvezni, és másnap ismét robotolhatsz 12-16 órákat, és így együtt maradtok, VAGY még a kapcsolatod ideje alatt összeismerkedsz egy fentebb említett igazi, stílusos, menő férfival, aki szereti a társaságodat, te is az övét, és naponta akár többször is belátogat miattad a munkahelyedre, netán ott eltölt veled több órácskát a pultnál, és kellemesen elbeszélgettek?


Ja hát persze, te is a "kivétel" vagy, aki nem esne bele ebbe a csapdába...

2015. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!