Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el neki hogy...

Hogyan mondjam el neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
van egy lany aki tetszik nagyon joba vagyunk de nem tudom hogy mondjam el neki hogy tetszik.

2015. márc. 25. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát hívd el sétálni,aztán mikor úgy érzed eljött az ideje vegyél egy nagy levegőt és mondd el neki;). Ha nem tetszel neki akkor meh hagyd a francba. (Ne fuss olyan szekér után ami úgy sem vesz fel).
2015. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy facen akarom elmondani
2015. márc. 25. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát tudom hogy ott több az önbizalom de ne fb-on mondd el neki. Romantikusabb ha élőben mondod el neki, amit ő értékelni is fog.
2015. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még válaszokat pls
2015. márc. 25. 20:07
 5/6 anonim válasza:
Egyszeruen mondd el neki, de mindenkepp szemelyesen!
2015. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha facebookon akarod elmondani akkor te hülye vagy. Azt fodja hinni hogy nem ér neked annyit hogy megerőltesd magad. Hívd el valahova vagy csak simán maradj kettesben vele és mond azt:tetszel nekem.
2015. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!