Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiúnak nem volt még...

Ha egy fiúnak nem volt még barátnője, viselkedhet félénken és furcsán?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy bejövök neki, de néha meg olyan, mintha menekülne... Nem tudom, hogy közelíthetnék hozzá.

19/L


2015. márc. 27. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Kpzeld el, hogy isten megteremté a nőt, isten megteremté neki a szájat, isten megteremti a hangját, isten megteremté h tudjon beszélni, és isten nem áll útjába annak sem, hogy odamenj és beszélj vele.

Ez a legegyszerűbb módja mindennek, a taktikázás meg a jelek az a sátán műve isten ilyen f**aszságokat sosem mondott.

2015. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatból mondom...hogy igen :D Én is ilyen vagyok
2015. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is félénk lennék :D
2015. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
neked kell lépni, cselekedni ha akarsz valamit
2015. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem csak jeleket adj neki, s ő lépjen előszőr :D


én legalábbis jobban szeetem, ha meg KELL szerezni a prédát, és nem csak felajánlkozik kvázi :)


24/F

2015. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző, az nem számít, hogy NEKED mi számít. Egy olyan fickóról van szó, akinek nem volt még barátnője, félénk, és furcsa. Majd gondolod, hogy rákezd a hódítóhadjáratra mert rámosolyog a lány?
2015. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!