Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, van köztetek olyan...

Lányok, van köztetek olyan akinek nem a swag yolo srácok jönnek be hanem pl rockerek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 21:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a rock zenét de nem csinálok magamból hülyét hogy krumplis zsákkal a hátamon rohangálok meg csak bandás pólókba járok stb Életérzés :D még én is rockkernek éreztem magam pár éve de kinőttem belőle. És áruld már el mi az a bizonyos "életérzés" amiről beszélsz
2015. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Igeen! :)
2015. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A rocker életérzést a következőképpen lehet definiálni:

Jhúauauauaúhahahahújahuah

És nem, se nem vagyok ronda, se nem vagyok hülye, sőt, pasztell színekben járok.

Tehát nem vagyok igqzi rocker sem

De ez most kit érdekel

Engem nem

2015. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%

Én imádom a bandás pólókat, de ez nem azt jelenti, hogy más cuccokban nem is látni:D

Egyébként meg szeretem a hosszú hajat srácokon (feltéve ha ápolt:P)

2015. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Igen, van!:)
2015. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Szerintem elég sok van ilyen, én rocker lány vagyok, szóval nekem nagyon tetszenek a hasonló stílusú fiúk, de több nemrocker barátnőm is inkább a rockerekre bukik..
2015. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen, és csúnya sem vagyok, sem igénytelen ;) vörös göndör hajam van, magas vagyok, homokóra alkattal... Viszont nem öltözködöm túlságosan rockeresen, saját stílusom van. Ezzel csak az a baj, hogy a rocker fiúk nem gondolník
2015. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem gondolnák rólam, hogy elsősorban a metált szeretem.:(
2015. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Nekem is a rocker srácok jönnek be :)


20/L

2015. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Igen!!!epp egy kilencedikes rocker fiut neztem ki magamnak de azt csicsergik a madarak hogy baratnoje van.F_sz@...

14/L

2015. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!