Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A leszbikusok honnan tudják...

A leszbikusok honnan tudják egymásról, hogy leszbikusok?

Figyelt kérdés
Miből lehet leszűrni, hogy valaki lány létére a lányokhoz vonzódik? Hogyan találnak párt? Mennyi leszbikust ismertek a környezetetekben? Le lehet élni egy életet Coming out nélkül?

2015. márc. 28. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Rövid haj, izmos, igénytelen, szőrös test, fiús ruhák. Ne úgy képzeld el mint a filmekben, a leszbikusok 95%-a úgy néz ki mint egy ronda fiú.
2015. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Megérzik egymás szagát, és úgy. De akár úgy is mondhatjuk, hogy kiszagolják a leszbiket.
2015. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De vannak lányos leszbik is, vagy?
2015. márc. 28. 21:57
 4/10 anonim válasza:
93%
Enis leszbi vagyok...es egyaltalan nem vagyok szoros es fius!
2015. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
94%

Az első válaszoló hülye, nem így néznek ki a leszbik.


Nehéz ismerkedniük a leszbikusoknak, mert ugyanúgy öltözködnek mint a heterók - tényleg vannak fiúsabb kinézetűek - de akik lányosabbak, azok aztán tényleg beleolvadnak a környezetükbe. Ugyanúgy hordanak szoknyát, sminkelnek, csillog a hajuk csak éppen a lányokat szeretik, nem a fiúkat.

2015. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért ezt én is kikérem magamnak. Én se vagyok se szőrös, se fiús.

Kérdező, sajnos én se tudok tanácsot adni, nekem is hasonló a prpblémám. Egyszerűen nem működik a radarom, igaz engem se nézne senki leszbikusnak...

2015. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az első válaszoló rég rosszul tudja. Én speciel nem vagyok szoros es meg fius sem.

Beleolvadok a kornyezetembe, sajnos ezert ismerkedni is nehez.


23L

2015. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk viszonylag jó a gaydarom, de egyébként elég csak kíváncsinak lenni, rögtön észreveszem. :) Külföldön sok leszbikus hord a hüvelykujján gyűrűt. :)
2015. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is hordom a hüvelykujjgyűrűt, hátha pont így vesz majd észre álmaim nője. A hajam meg a derekamig ér, és néha sminkelem magam, néha nem.

Mondjuk én magas is vagyok meg izmos is, mert sokat sportolok, de ez nem jellemző kifejezetten leszbikusokra.

2015. márc. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most ez a gyűrű cucc tényleg igaz??mert van egy csaj ismerősöm ő is ott horja a gyűrűt, de elvileg hetero. Bár tök fiús kivül-belül...
2015. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!