Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek normális dolog, h...

Szerintetek normális dolog, h a faterom beéget a lány előtt, aki tetszik nekem, meg a barátnői előtt? 24/F

Figyelt kérdés

boltban voltunk, estére vettünk néhány üveg piát a lánnyal akivel hetek óta ismerkedünk, közben ott voltak a boltban a barátnői is, de ők is ráérnek ma este, úgy döntöttünk h akkor így 4-en összedobjuk a piára valót.. anyámék is pont bent voltak de nem tudtam hogy ők is ott vannak (ez egy hozzánk nagyon közeli bevásárlóközpont) és pont összefutottunk.. anyámék rám néztek és egyből cikizni kezdett faterom mert a kezembe volt egy üveg bor


apám: na mi az mit dugdosol te piás? te alkoholista (nem vagyok alkoholista, ritkán szoktam inni)

én: mit dugdosnék? bort veszünk

apám: bort ahá, majd számolunk (nem is lakok otthon)

.... kezdtem kicsit zavarba lenni

erre a faterom anyámnak: figyeld má, h vörösödik a feje, wáwáháhwáháwhá.. hogy vörösödik áháháháhá


aztán mérgemben otthagytam őket, a lányok is kicsit megszeppentek, hogy ennyire nem tudnak még most se felnőttként kezelni engem a saját szüleim.. és most kell rájöjjek hogy sosem kezeltek felnőttként, mindig én voltam a kis hülye gyerekük, akit társaságban lehet szivatni


lemondtam az esti bulit is a lányokkal mert szörnyén mérges vagyok a szüleimre és így nem tudnék jó ízűt bulizni


2015. márc. 28. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de faterod tuti az ici-pici pecsikéjét próbálja kompenzálni ezzel. Saját fiát b.@szogatja más lányok előtt. Sajnálatra méltó. Ne vedd magadra, ilyenkor csak jegyezd meg a csajoknak halkan, hogy papának pici a pecse és menjetek onnan.:)
2015. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
:D Hát ez jó párbeszéd volt :D Felesleges ezen idegeskedni,neked kellett volna másképp reagálni,amiket mondtak neked :) Akkor tűntél volna tökösnek.De behódoltál látod ...
2015. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal égőbb, hogy otthagytad az egész kócerájt. Lazán kellett volna kezelned a helyzetet, például visszaszólni nekik valami humorosat. Az a lányoknak is imponált volna.
2015. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Nagy forma a faterod.
2015. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
:D Mindig is a gyerekük maradsz... Nem is viselkedtél felnőtt módjára. :D
2015. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Öregem, hát miért nem szóltál vissza apádnak, hogy "nana, savanyú a szőlő, öreg?"
2015. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez egyáltalán nem normális! Az én apám is tök hasonló. Imád folyton piszkálni, beégetni az ismerősei előtt, de csak úgy utcán is rájön az elmebaj, legfőképpen ha nők vannak a közelben, és mindenféle gyökérséggel elkezd oltogatni, hogy kényelmetlenül érezzem magam. Így is hadilábon állok a nőkkel, erre meg a kedves jó édesapám rátesz egy lapáttal a hülyeségeivel. De volt már olyan is, hogy a kollégái előtt lehajléktalanozott, lecsövesezett, mert kicsit jobban megnövesztettem az arcszőrömet. De szívesen emlegeti a gyenge, érzékeny pontjaimat a szomszédok előtt is, mert azt hiszi, ezzel olyan marha nagy poént mond. Számtalanszor lecsesztem érte, hogy szokjon le erről, hogy mindig zavarba hoz vad idegenek előtt, de szarik rá. Nem használ semmi.
2015. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak a ribiktől félt.
2015. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felkel készülni az ilyen helyzetekre és nem megilyedni,hanem kinyitni a szátokat és szurjatok vissza valami viccessel :) Nem csak a Papi hozhat nehéz helyzetben szoval tanuld meg kezelni...
2015. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez egy sima kontroll teszt volt.

a fater 1 perc alatt elvette az irányítást tőled.

és mivel te full felvetted a dumáját,sőt még be is durcáztál visszaváltoztatott téged gyerekké.

vagyis nem mentél át a kontroll teszten.

itt amit tehettél volna,hogy lazán nyugtázod a meglepő fordulatot és nem durcázol,nem magyarázkodsz.

csak az öreg kiszúrta,hogy éppen megfeszülsz a megfelelési kényszertől a csaj előtt,ami lúzer cselekedet és oltást érdemel.

edzésben tart az öreg.

2015. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!