Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Távkapcsolat külföldivel?

Távkapcsolat külföldivel?

Figyelt kérdés
Egy külföldi srác felvette velem a kapcsolatot. Mondtam neki, hogy sajnos én messze lakom tőle, magyar vagyok. Ettől függetlenül érdeklődik felőlem. Talán szeretne tőlem valamit? És én mit csináljak, hogy tudja nem közömbös nekem?

2015. márc. 30. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Az nem kapcsolat, legfeljebb levelezés. Jó kínlódást!
2015. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem kapcsolat. Semmi értelme.

Inkább élj a valóságban és keress barátokat a való életben.

2015. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Keress közelebbit.
2015. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sok értelme nem lenne, csak egy levelezőpartner lenne tényleg, nem a barátod.
2015. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat, vagy úgy egyáltalán, (pár)kapcsolat külföldivel.


Nem.

2015. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehát csak erre "kellenék" neki?:D
2015. márc. 30. 14:05
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Szia! :)


Sajnos kevesen értik meg a távkapcsolatokat. Ha segítség kell, írj nyugodtan üzit.

2015. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Ja, igen, és nyugodtan le lehet pontozni azért, mert más a véleményem, mint a tiétek.
2015. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Szerinted ha egy saját kultúrád-béli emberrel - akivel közös a nyelv, haza, valószínűleg hasonló a neveltetés, hasonló a tudat, a viselkedés, reakciók -, nem sikerül párkapcsolatot kialakítani a közeledben, akkor majd egy teljesen idegennel, aki legjobb esetben több száz kilométerre (ha nem több ezer) lakik, majd sikerülni fog?


Hallottál már olyan idős párokról, akik különböző nemzetiségűek voltak? Ezidáig nem sokat láttam (~0), és mindnek csúnya vége lett, kivétel nélkül.


Mivel olyan kibäszott messze van, ezért bässza a kis agyadat, hogy vajon neki is olyan farka van-e, mint bármelyik másik magyar férfinek az utcán (segítek; igen)... és neki ugyanez, fordítva. Ennyiről van szó. Szerelem kb. szóba se jöhet. Ezen az ábrándon el lehet rágódni egy darabig, aztán vége.

2015. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
40%
A magyarok elég befásultak és nem nyitottak, nem is tudom miért jöttél ide válaszért. Jórészük még angolul sem tud, nem hogy kapcsolatuk legyen amiben ANGOLUL kell beszélni :D
2015. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!