Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszi mindenki azt,...

Miért hiszi mindenki azt, hogy a gyakorikérdések.hu párkereső?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, meg ugye magamnak.
2015. márc. 30. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem ismerkedek itt, semmi értelme. Senki se ír vissza, vagy ha igen, akkor az ország másik végében van.
2015. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Némi tiszteletet én is adnék magamnak, köszi a lehetőséget.
2015. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 To7ka ***** válasza:
88%

Mivel emberek használják az oldalt, tesznek fel kérdéseket és írnak válaszokat, megosztják gondolataikat, így teljesen normális, hogy ha szimpatikus lesz valaki véleménye, ez is egy nagyon alkalmas hely ismerkedésre.


Ha arra gondolsz, akik rendszeresen kirakják, hogy 17/F átlagos testalkattal de még depis is vagyok lányok írjatok!

So-so. Engem nem zavar, nem nézem meg, ők meg lehet, hogy nagyon boldogok lesznek valakivel, aki itt rájuk írt..:) Miért zavar?

2015. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert van olyan szekciója, hogy Szerelem, szex » Ismerkedés?

Mert sok ember látja és ráadásul elsőre még a nevet sem kell felvállalni = nincs kockázat? Mert ez is csak egy + felület, lehetőség?


Amúgy 18-25 éves lányok, valaki ismerkedni? :P 23/F


Bocs, muszáj volt :P

2015. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert már sokan találtak itt párt, szóval miért ne próbálhatna szerencsét bárki?
2015. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Senki sem hiszi azt, hogy ez egy társkereső, de ez is csak egy felület, ahol ismerkedni lehet. Ennyi erővel ne ismerkedjünk sehol, csak társkeresőn, hiszen egy könyvtárnak, diszkónak, sulinak sem az az elsődleges célja...
2015. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Mert nyomorékok mind, azért. Ha akarsz még erről beszélgetni, írhatsz privátot, ja és 23 centis a péniszméretem, mindennap lemérem mert nincs jobb dolgom.
2015. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy hisszük? Itt is emberek vannak, ugyanúgy, mint az utcán, akarva-akaratlanul megismerünk másokat és kialakul a kölcsönös szimpátia, később akár több is.
2015. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már én is feltettem magamnak sokszor, hogy miért görcsöl rá minden kanos gyökér, hogy erőltetve itt akarjon összejönni nővel.
2015. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
nem hiszik csak próbálkoznak, am én is itt ismertem meg a páromat több mint 1 éve.... :P :D
2015. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!