Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

Egy visszahúzódó félénk fiú vagyok, aki nehezen nyílik meg mások előtt. Egy olyan lányt keresek, aki elfogadna úgy, ahogy vagyok, de sajnos még nem találtam egy olyan lányt sem.. Rengeteg lánynál próbálkoztam már, de sikertelenül. Folyton csak az elutasítást kapom. :(

Rondának tartom magam, de a legtöbb lány szerint csak átlagos vagyok. Egyszer volt csak barátnőm, de az a kapcsolat mindössze csak egy hétig tartott. Nagyon szeretnék már egy barátnőt, de nem tudom, hogy hol keresgéljek.. Nincsenek nagyon barátaim, nem járok el bulizni, teljesen más vagyok mint a legtöbb fiú. Magamról még annyit, hogy kedves vagyok, udvarias, megértő,hűséges, segítőkész és őszinte. Komárom Esztergom megyében belül lakom egy kisvárosban Budapesthez közel. Vannak itt olyan lányok, akik esetleg ismerkednének? 18/F



2015. ápr. 3. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy is nézel ki?
2015. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köszi, ezt most kihagyom.
2015. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor nagyon ronda lehetsz,sajnálom,buktad :D
2015. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi? ki mondta neked hogy ronda vagy? mesélj többet nem értelek
2015. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na hat ha ezen leiras alapjan talalsz valakit, akkor minden respect a tied!
2015. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem már mindegy. Nem találok senkit sem és nem is fogok. Valamit mindig elrontok.
2015. ápr. 3. 13:14
 7/7 A kérdező kommentje:
2-valaszolo... Meg is letiltottal.... Pedig, hogy irtad, hogy szeretsz.... Annyira komolytalan vagy!!!! Meg te irod, hogy en az vagyok?... AKkor te... Meg Viberen ziltasz... Pff szanalmas vagy..
2015. ápr. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!