Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, nektek bejön Ben Affleck?

Sandorka25 kérdése:

Csajok, nektek bejön Ben Affleck?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy Ben Afflecknek van felesége, de az egyik lány barátom beleszeretett és még írt is neki egy verset. Ben Affleck egy amerikai színész, aki szerepelt a Daredevil - A fenegyerek című filmben.

2015. ápr. 4. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, azt a verset aztán biztosan megkapja és el is olvassa Benike. :D

Amúgy nem, nekem nagyon nem jön be.

2015. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Egy napon szulettem vele :D Amugy mi utan szerettett bele?

Latta az uj filmjet amiben megmutatta a micsodajat?:)

2015. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem nem
2015. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint színész, általában igen, mint férfi nem.
2015. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Hűha nekem nagyon..érdekes dolog ez a vonzalom, mert én úgy 70-80%-ban(de lehet h van az 100 is) alapból megérzem ha nem hozzám való valaki (általában nem jellemes emberek), mert már ránézésre unszimpatikus még ha helyes is..persze ezen 2 mp alatt túlteszem magam és mint embert elfogadom, de ilyen volt nekem elsőre B.E, helyes, csinos meg sármos de nem, soha sem...hozzáteszem vannak még ilyen színészek akik jól néznek ki de nem kéne soha: pl. Leonardo Dicaprio vagy Tom Cruise, akiknek a filmjeit szeretem, jó színészek de ennyi..

Sok fiú azt hiszi h csak a helyes férfikat lehet igazán szeretni, de szerintem az "utcai átlagban" sokkal érdekesebbeket és vonzóbbakat lehet találni..

2015. szept. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok..és "hűha nekem nagyon nem "akart lenni..
2015. okt. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!