Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért lehet, hogy egyfolytá...

Az miért lehet, hogy egyfolytában, tényleg hetek óta ez a srác jár az eszemben?

Figyelt kérdés
Csak egyszer-kétszer láttam, nem is beszéltünk, semmi extra nincs a külsejében,jóképű, sportos, de kb. ennyi.. egyszerűen nem tudom megérteni magam, miért pont ő fogott meg..és amúgy is tök esélytelen az egész, mert nem egy helyen lakunk és találkozni sem szoktunk..Csak valamiért nem tudok megszabadulni ettől a gondolattól, hogy nekem ő kell..pedig ismerkedem közben másokkal..Ez mi lehet? Volt már ilyen valaki mással is? Szerelemnek nem nevezném, mert csak párszor láttam és nem is beszélgettünk..:( tiszta idiótának érzem már emiatt magam..:D :(

2015. ápr. 5. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mély benyomást tett rád
2015. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 CptTomato ***** válasza:
Valahogy találj módot arra hogy kielégítsd magad... csak be vagy indulva és ő volt aki megragadt benned. Pasiknál ez kicsit gyakoribb :)
2015. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja, nem nem konkrétan szexuális szempontból érdekel..csak ez a 'megállt a levegő, amikor megláttam-érzés" volt..
2015. ápr. 5. 19:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg.
2015. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom megszólítani, akkor, amikor lett volna lehetőség rá, mert két órán át bámultunk egymásra egy vacsoraasztalnál, akkor sem ment..most meg mivel nem egy helyen lakunk kb. nulla rá az esély, hogy bárhol is lássam..a következő olyan esemény, ahol meg esetleg összetalálkozhatunk az meg még jó messze van..:D A facen megtaláltam, de azt gázosnak érezném, ha most így hetekkel az egész után bejelölném..főleg, hogy lehet azt sem tudja ki vagyok..mert lehet rá én nem voltam ilyen hatással..:D
2015. ápr. 5. 19:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok egy ideje engem is nagyon megfogott egy srác kábé 2 hetente ha látom amikor bejön vásárolni oda ahol dolgozok, de nem tudom azt sem biztosra eldönteni h tetszem e neki, és sajnos nem is ismerem.

Csak azt gondolom h környékbeli és nem lakhat túl messze.

És hiába nézek meg más srácokat most csak ő kell de még a nevét sem tudom.

2015. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ajj..hát és te a boltban nem tudod megszólítani?? :)

Én elhatároztam, ha legközelebb látom az enyémet akkor tuti megpróbálok vele beszélni..bár akkor is próbáltam, de ő olyan félénken viselkedett, vagyis csak hallgatott..:) Az a baj, hogy engem sem tud más érdekelni, pedig erre a dologra kb. nulla esélyt látok..De a nevét legalább tudom..:) Csak az a baj, hogy focista és szerintem kb. naponta egy tucat csajt ismer meg..:D

2015. ápr. 5. 19:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen persze mind azt szeretnénk mind eltervezzük hogy akkor odamegyünk és ezt vagy azt mondjuk de amikor ott van előttünk az illető hirtelen megfagyunk aztán mikor megint nem látjuk jön a jajj :)
2015. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezért is vagyok kiakadva magamon..Nekem nem szokott problémát okozni, hogy beszélgessek bárkivel, de ez most más volt..:)És hetek óta emiatt nyöszörgök, hogy ezt jól elszúrtam..:(
2015. ápr. 5. 20:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,mert lehet ő az akire vártál
2015. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!