Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék megismerkedni vele?

Hogyan tudnék megismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Egy eggyel alattam járó lányról lenne szó. Gyakran látom suliban, buszmegállóban, buszon, és nem tudom hol lenne a legmegfelelőbb megszólítani. Mindig egy barátnőjével van, esetleg arra gondoltam, hogy egy barátommal szólítanánk le őket, és akkor megmaradna az egyensúly, és nem lenne olyan kellemetlen, se a barátnőjének, se nekem, meg persze a lánynak se.

Másik problémám a dologgal az, hogy már 3 éve ilyen gyakran sikerül egy helyen lennünk, és ennyi idő után kicsit fura lehet esetleg, hogy csak most szólítom meg.


2015. ápr. 6. 23:15
 1/2 anonim válasza:

Nekem a jelenlegi Párom végzős a sulimban, én pedig idén jöttem...:) Párszor év elején megnéztem, és feltűnt neki. Mint később kiderült, Ő így szúrt ki engem és szimpatikus voltam neki. Tervezte, hogy odajön, de nem mert, illetve a barátnőimmel lógtam folyton.

Végül a sulioldalon kereste meg a nevemet, és minden lánynak a nevét beírta FB-n, hogy megtaláljon. Mivel becenévvel vagyok fent nem jött össze. Majd a sulioldalát nézte, hogy ki lájkolgatta, végül pedig rám írt, december 21-én, hogy "mennyire örül, hogy a facebook egy ismerős arcot is feldobott".:D Eléggé gyenge volt, de megérte. Próbáld meg Te is így!:)

Hajrá!

2015. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem először próbáld meg felvenni vele a szemkontaktust, szemezni vele és ha ez megvan, akkor mosolyogj rá. Figyeld a reakcióját, hogy visszamosolyog rád vagy rögtön elkapja a tekintetét, stb. Ha úgy érzed, hogy kölcsönös a szimpátia a részéről, akkor mindenképp szólítsd meg valahogyan. A legjobb lenne olyankor, amikor egyedül van.


Az lényegtelen, hogy 3 éve futtok össze már gyakran. Ha tetszel neki, akkor örülni fog, hogy megszólítottad, ha pedig nem, akkor így is-úgy is furán fog nézni és nem csak azért, hogy miért éppen most.

2015. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!