Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha beszélgetést...

Lányok, ha beszélgetést kezdeményez veletek egy fiú, milyen gyakran teszitek fel a kérdést, hogy "Miért ne? "?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha nem olyan kezd veletek beszélgetni, aki az álompasitok, hanem "csak" egy teljesen átlag, akire amúgy fel se figyelnétek az utcán. Az ilyennek megadjátok az esélyt, hogy a személyisége megtetszen, vagy eleve csak barát lehet? Nem kellenek a szánalomválaszok, de nyilván nem is várom, hogy engem igazoljon mindenki és azt mondja, hogy ilyen nincs. Szóval csak őszintén!
2015. ápr. 8. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:

En megszoktam, mindig is megadtam. A fiuk tarsasaga mindig jobban vonzott mint a noke (nagyreszuk kigyo es hatba tamad)

18/L

2015. ápr. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanazt gondolom mint az első válaszoló, szerintem többet ér egy fiú barát mint egy lány.Ezért én legtöbbször azt keresem bennük de sokszor ez nem kölcsönös, aminek a vége természetesen az, hogy megsértődnek és soha többé nem beszélünk. Tehát nem. Én rendszerint csak azzal vagyok hajlandó összejönni vagy ilyesmi akivel azonnal működik közöttünk a kémia. Nem hiszek a majd kialakulós változatban.
2015. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!