Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lesz így barátom valaha?...

Hogy lesz így barátom valaha? 17/L

Figyelt kérdés
Eléggé csendes vagyok és zárkózott, amíg nem tudok feloldódni.Még nem csókolóztam és nem volt barátom sem,a kinézetemmel nem hiszem,hogy gond lenne. Már nagyon vágyok arra,hogy legyen valaki mellettem,akit szerethetek és hozzábújhatok.Hiába van sok barátom és szerető családom,de az azért nem olyan. Hogyan lehetnék nyitottabb?

2015. ápr. 8. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%

Csak merj bátor lenni és közeledni az emberekhez

Velem kezdheted írhatsz privit :)

2015. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
Én 17/F vok és nekem se volt még barétnőm. Nem gáz!
2015. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, beszélgess, ismerkedj, flörtölj, legyél figyelmes. Biztos lesz udvarlód és nem leszel egyedül.
2015. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen lány, lesz is privát áradat :) Járj el valamerre a barátaiddal elsősorban:)
2015. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ne aggodj,ossze fog jonni..Ido kerdese:).

Enis olyan voltam 17 eves koromban es 19 evesen osszejott csak ugy anelkul hogy terveztem volna:D

20/F

2015. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 To7ka ***** válasza:
37%
Tök jól állsz eddig!:) A korodbeli srácok még bátortalanok lesznek, ez teljesen általános, idővel egyre többen leszólítanak, a beszélgetések átcsapnak flörtbe, és mernek nyitni Ők is feléd. Ha konkrétan tetszik Neked valaki, teljesen nyugodtan menj oda hozzá, incselkedj Vele, mosolyogj rá, kerülj hozzá közel. Akár úgy, mint bármelyik barátodhoz ha az már megy, utána egyrészt hátha reagál Ő, másrészt nyithatsz Te is, megkérdezed, hogy elkísér-e valamerre, elmegy-e Veled sétálni, stb... Ne aggódj!:)
2015. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Próbáld megszüntetni a gátlásosságodat, és vedd észre a környezeteben a hozzád hasonló srácokat, akik nem nagydumások, nem nagymenők, de ők is szeretnének maguknak barátnőt.
2015. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Nem kell szerintem aggódni, lehet, hogy elég egy valaki előtt megnyílnod egyszer és hátha épp az lesz akit keresel. Igen tudom ez ilyen nesze semmi fogd meg jól, de jobbat nem tudok mondani. Nekem is voltak ilyen ismerőseim, ők fokozatosan könnyebben nyíltak meg másoknak.
2015. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Kezdetnek például ismerkedj meg velem :)
2015. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Reni, te vagy az ? :D
2015. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!