Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol szerezhetek magamnak nagy...

Hol szerezhetek magamnak nagy eséllyel rg ideális barátot? 17/l

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, de már nagyon szeretném,hogy legyen. Kialakult bennem eg olyan nézet, miszerint ha bulizni járnék, biztosan lenne. Még nem voltam buliban, leszámítva egy gyenge házibulit. Szerintetek mennyire tévedek ezzel a véleményemmel? Szeretnek eljárni tobbet itthonról, pl. kosarmeccsekre, csak az a baj, hogy nincs kivel, egyedul pedig nem szeretnék. Mit ajanlotok, hova járják el, vagy hogyan kezdjem el az ismerkedést? K

2015. ápr. 10. 18:35
 1/8 anonim válasza:
43%
Első sorban mindenképp járj el bulizni :) Biztosan menni fog!
2015. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne buliba menj mert ott mindenki csak a kufrincsra hajt! suliba miért nem ismerkedsz?
2015. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es bocsi az elirasokert:D
2015. ápr. 10. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Kezd el itt, ha gondolod írj rám :)
2015. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Suliban hogy? Nem mernek odamenni egy nekem tetsző fiúhoz es beszélgetni vele. A fiú kezdeményez hive vagyok, meg kicsit bátortalan is:)
2015. ápr. 10. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
nektek nem is tetszik szite gy fiú sem xd
2015. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nektek? Nekem tetszik, de csak látásból, egyebkent egyáltalán nem ismerem. Epp ezert szeretnek új embereket megismerni
2015. ápr. 10. 18:45
 8/8 anonim válasza:
Ismerkedhetünk 17f
2015. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!