Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A randivonalon vagy a badoo-n...

A randivonalon vagy a badoo-n érdemes ismerkedni, párt keresni, ha előszeretnék fizetni rá?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy ez a két oldal elég népszerű, csak tanácstalan vagyok, hogy melyik oldalt érdemesebb használni.
2015. ápr. 11. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Regisztrálj mindkettőre, nézegesd h melyik tűnik jobbnak, melyiknek tetszik jobban a felülete és akkor arra szánj összeget ha azt szeretnéd.

(Én a badoot használtam, annyira nem jött be de nem a "badoo" miatt hanem a netes társkeresők alap tulajdonságai miatt ami mindenhol jelen van..)

2015. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha pasi vagy akkor mindegy, úgyse lesz siker. Ha nő vagy akkor is mindegy, mert mind a 2 oldalon több 100 levelet fogsz kapni.
2015. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy hagyjatok az ilyen szerencsétlen válaszokkal!
2015. ápr. 12. 09:13
 4/7 A kérdező kommentje:
A kettes válaszolónak szántam amúgy. Nézegettem eddig a randivonal tűnik a legigényesebbnek, szerintem arra fogok előfizetni.
2015. ápr. 12. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, végül hogy sikerült a kipróbálás?

Sikerült ismerkedned?


Én is most az előfizetésen gondolkodom és nekem is nehézségeim vannak az ismerkedéssel

2016. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a Randivonalon találtam meg a párom és már azóta van 2 gyönyörű gyermekünk. Úgyhogy lehet elfogult vagyok, de szerintem jó társkereső.
2016. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Randivonalon vagyok fent én is április óta komoly kapcsolat miatt, eddig vagy csalódtam vagy nem igazán érdekelt a csaj és kb. azóta már nem csak komoly kapcsolatot keresek. De randivonalon méginkább csak komolyat keresnek. Vagy hazudjam azt, hogy komolyat keresek és verjem át? Hát ilyet nem szeretnék csinálni.
2016. febr. 15. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!