Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedhetnék meg vele?

Hogy ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, egy ideje feltűnt nekem egy srác, aki elég sokszor kersztezi az utam. Nem járunk egy órára, nem ismerjük egymást. Lehetséges, hogy neki fel sem tűnt, hogy létezem, bár utóbbi időben úgy érzem, mintha észrevett volna (egymásra nézünk, ha összefutunk, egyszer visszafordult és elmosolyodott, stb.). Annak ellenére, hogy nem ismerem, elég sokat gondolok rá és igazából szívesen megismerném, de nem vagyok az a típus, aki csak úgy odamegy az emberekhez (azt hiszem ő sem az, de mégsem akarok lány létemre "nyomulni", ezzel már megjártam egypárszor, amúgy is sokat csalódtam már, azért is félek). Kis nyomozás után sikerült kiderítenem a nevét, de ezzel sem megyek sokra, interneten nem szeretném intézni ezt. Ha tudom, hol van éppen, igyekszem "véletlenül" ott lenni, de az összenézésen túl még nem jutottunk, és nem tudom, mit tehetnék, de lehethogy semmit :D azért ha van valami tanácsotok, azt szívesen fogadom :)
2015. ápr. 11. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Tovabbra is csinald azt, amit eddig, nem kell odamenned hozza, mert akkor ugyis csak zavarba jonnel, az meg kellemetlen erzes;)
2015. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval úgy van az, hogy ha akar, előbb-utóbb úgyis odajön? :D
2015. ápr. 11. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer csak rajon, hogy nem tud nelkuled elni:)
2015. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!