Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért siránkozik minden fiatal?

Miért siránkozik minden fiatal?

Figyelt kérdés
A többségnek abból áll az élete,hogy panaszkodik minden miatt,ami hiányzik az életéből. Igaz,hogy aznap a sokadik ruhát veszi meg és még netán még a cigire is költeni kell és még a pénze is elfogyott emiatt,de legalább jól néz ki (szerinte).. Más meg ki van akadva,hogy nincs barátja. Hát nem azért,de 12 évesen minek is?! Nekem is hiányzik a szerelem,akit barátomnak mondhatok és aki ott lenne mellettem. És kit érdekel? Szerintem az ég világon senkit sem. Minek kellenne ezt világgá kürtölnöm? 17/L

2015. ápr. 11. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Arcnak tűnsz.
2015. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
mert vannak akik hamarabb érnek, vannak aki később és vannak aki azt hiszik hogy érettek :D
2015. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Már megbocsájts, de te is itt siránkozol :D Az egész kérdésed (írásod) ebből áll.
2015. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol velük? Fiatalok még, majd felnőnek és nem panaszkodnak majd annyit..
2015. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
ez kiakadás , nem siránkozás :/ (utolsónak)
2015. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem téged érdekel, mert kiírtad a kérdést :) Sz@rd le, ne foglalkozz velük, ne vegyél róla tudomást
2015. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért, hogy legyen mit kérdezni..
2015. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez a többségnél a húszas, harmincas éveikben is ugyanígy lesz ;)
2015. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van valami baj, ami másokat vagy érdekel, vagy nem. Téged nem érdekel, mégis foglalkozol vele. Biztos neked is szokott olyan problémád lenni, amit másoknak panaszkodsz el. Ja, hogy van is. Igaz, ez az egész abból állt.


Igazából engem se érdekel, hogy téged miért bánt ez a dolog. De mégis elolvastam, válaszoltam rá, de ettől nem lesz drágább a kenyér, nem idegesítettem fel magamat, és nem fogom következő kérdésnek kiírni, hogy: miért idegesíti az embereket, ha én a saját panaszaimmal traktálom őket.


Egyébként csak úgy megsúgom, biztos nem kerültél még ilyen szituációba: ha van egy problémád, amit te, a saját kis világodban komoly problémának gondolsz, és te ezt elsírod valakinek, aki nem csak saját magában szarja le, de ezt a tudtodra is adja, az sokkal bántóbb tud lenni, mint az a probléma, amit el akartál mondani


Szóval oké, hogy te leszarod mások dolgait, mások is leszarják a te dolgaidat, és mindenki leszarja mindenki dolgát.

2015. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
mert nem létezik ilyen kocsmáros: https://www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw
2015. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!