Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy fiu a...

Nagyon tetszik egy fiu a buszmegallobol. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Igazabol szeptember ota latom ot.Neha szemezunk,de nem tudom mit gondolhat rolam.Facebookon megtalaltam es egyszer irtunk eddig de igy se tudja teljesen hogy ki vagyok.Mit tehetnek?Irjak neki meg facebookon de milyen temakat dobjak fel?Vagy ha latom menjek oda hozza es mondjam neki hogy velem beszelt es hogy szeretnem megismerni?(eleg felenk lany vagyok)Segitsetek!16/l

2015. ápr. 12. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Jaj de aranyos..


Jól kinézted a srácot már a facebookon is megkerested :D

2015. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat igen :D de mit csinaljak?Segitsetek?
2015. ápr. 12. 10:09
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Lökd a busz elé, utána lesz indokod látogatni a kórházban.
2015. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

irhatsz neki facen. egy szija, mizut?

a tobbi a csavo dolga :)

avagy a buszmegalloban, mosolyoghatsz ra szepen

es ha szerencsed van veszi majd az adast :P

2015. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobb nem nagyon jut eszembe, de ha egy megállóból indultok, akkor szerintem megkérdezheted tőle, hogy merre lakik vagy ilyesmi, és ebből szerintem már ki tud indulni egy beszélgetés. Hivatkozhatsz arra, hogy gyakran látod és kíváncsi vagy. Ezen nem kellene meglepődnie, mivel a legtöbb lány kíváncsi. :D
2015. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mered megszólítani?
2015. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cuki vagy, velem is volt ilyen, de én meg félénk ronda srác vagyok úgyhogy sosem lett semmi belőle. XD Lehet amúgy se tetszettem a csajnak. Én örülnék, ha kapnék valami normális jelet, mondjuk elhívna talira a csaj akár neten keresztül is.
2015. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már facebookon beszéltetek, akkor pont hogy az lenne kínos, ha nem mennél oda hozzá, ha utána élőben futtok össze. Legalább egy köszönés erejéig.

Nemrég láttam valakit, akit eddig csak képen láttam, és nem voltam benne biztos, hogy ő az, de ha ő is lett volna, nem köszöntem volna neki, mivel akkor tisztázni kell, hogy ki is vagyok (de amúgy ismer elég jól, csak netről). Később kiderült, hogy ő is ugyanezeket gondolta. :) Ezek szerint simán felismert facebook-képek után, szóval lehet, hogy ő is téged.

2015. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen...nehéz ügy...
2015. máj. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!