Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez normális? Mit...

Szerintetek ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki fülig szerelmes belém. Már régóta, de nekem nem jön be. Amikor lett barátom akit nagyon szerettem akkor ő bedilizett. Egész addig sírt meg öngyilkosságon gondolkozott amíg nem szakítottam a fiúval. Nagyon durva volt, majdnem felvágta az erét. Ezt mesélte kedvesen, meg olyanokat írtkált/rajzolt hogy oő meghal és a temetése lesz meg stb. Szerintetek mit tegyek? Nem lehet senkim mert bedilizik. Nem beszélhetek úgy kedvesen meg őszintén vele mert vagy félre érti vagy megbantom. Már sokszor félre értette és nyomult, de azt is durván csinalta. Taperolt. Elvileg már jár valahova emiatt, de semmi nem változott. Tehát mit tanácsoltok ? 14 vagyok amúgy ő 15 éves.

2015. ápr. 12. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hisztis kis bu#i....

Sz.rd le es éld az életed! ;)

2015. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj tanárodnak vagy valakinek hogy ez a probléma van. Iskola pszichológus kell neki. Te meg ne dőlj be ennek a szánalmas önsajnálatnak meg öngyilkosságos dumának...
2015. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
haljon meg ha olyen hüly,hogy egy csaj miatt megöli magát.majd a szihomokusok segítenek rajta talán.
2015. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
A srác egy barom! Akkor vágja fel az ereit... Xard már le! Nem a te hibád, ha ennyire hülye hát vágja fel! Amúgy ezeket a dolgokat csak direkt mondja neked! Ne vedd komolyan... Zsarolni próbál téged! Kis tini pöts! Hagyd ott a fenébe! Azt csinál amit akar
2015. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már szóltam de csak annyi, hogy leülnek beszélgetni. Egyszer behívtaaz anyukájat, de ennyi ment tovább ez a dolog.
2015. ápr. 12. 22:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen próbálom leszarni de mégis olyan rossz látni őt sírni. Lelkiismeret furdalásom lesz. Megis változtam úgy mond..már több éve nyomul és mostmár undorodom a kedvességtől valamilyen színten egy fiútól.
2015. ápr. 12. 22:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Off: 4-es, hány éves vagy, ha szabad tudni? :D
2015. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Addig csesztesd a tanárt még nem tesz semmit, mond hogy egyre rosszabb a szitu. Mond hogy már neked is rossz tegyenek valamit. Sürgősen. Igazgatóhoz menny. Ha az ofid egy majom...
2015. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De durva.....
2015. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16 vagyok! 4-es voltam... Miért lenne off? Nincs igazam? :D
2015. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!