Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk, ferfiak. Ez mennyire...

Gumikacsaszerzetes kérdése:

Fiuk, ferfiak. Ez mennyire igaz? Elofordult mar veletek?

Figyelt kérdés
Mindig mosolyogj, hisz sosem tudhatod, hogy ki szeret bele a mosolyodba.

2015. ápr. 12. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Baromság
2015. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
azért jobb ha sokat mosolyogsz ha baromság ha nem :)
2015. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
A mai világban csak furán néznek h "mit mosolyog ez a dilis?"
2015. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát ha lenne és tudnék miért őszintén mosolyogni,akkor így tennék.Azonban nincsen miért,és ha mosolyognék az erőltetett lenne nagyon,ami meglátszik úgyis.
2015. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem mosolygok, többen szóltak is érte, de nem fogok vigyorogni egész nap, ha nincs okom rá. Főleg ha még az életem is tele van problémákkal. Ezt a "mosolyogj, a világ visszamosolyog rád." meg hasonlókat a hippik találták ki, de azokat is utálom.
2015. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én mosolygok, de csak a napszemüvegem alatt. :D Egyébként ez egy emeletes marhaság.
2015. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hülyeség szm...
2015. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

így a helyes:

Mindig mosolyogj, hisz sosem tudhatod, hogy hiszi majd azt hogy van nálad egy kis LSD :D

2015. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek vannak problemai, szerontem itt nem arrol van szo hogy ok nelkul mosolyogjunk mint a tejbetok, hanem probaljunk pozitivak lenni es a pohar teli reszere gondolni. En mindig is csodaltam azokat akik betegek mg hasonlo problemakkal kuzdenek es megis mosolyognak. Te miert en mosolyognal? Ha egeszseges vagy es ugy is donthetsz hogy boldog leszel? Bocsi ezert az esti filoert :) De talan meglehetne ezt probalni. Itt arra vagyok kivancsi hogy meg +ba mas is ranktalalhat mosolygas kozben :D
2015. ápr. 12. 22:56
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig fingok, hátha beleszeretnek a fingomba


Cinikus Ferkó voltam

2015. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!