Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy egy pasi...

Lehetséges, hogy egy pasi csak azért nagyon kedves velem, mert tudja, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Kedvesebb velem mint a többiekkel, törődik velem, köszönéskor mindig a nevemen szolit (másokat nem), gyakran hozzámér, megsimogat, ha mellettem áll akkor mindig ugy hogy hozzám is érjen, néz, stb...ez lehet azért, hogy kedves akar lenni vele, mert tudja hogy nekem tetszik, vagy ez már több annál? Pasik, szerintetek?
2015. ápr. 14. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem is tudja hogy tetszel neki
2015. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:

Ez kicsit azért túlzás. Nekem már gyanús! :D

De egyértelműen Te is tetszel neki, csak azért mert Neked tetszik ő miért viselkedni így? :P Hívasd el magad randira, vagy hívd el őt ha csak hozzád akar érni és simogatni..:/ brr

2015. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
a pasi 1 lézer azt hiszi a kedvességel célt ér pedig nem
2015. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nálam célt ér, mert ilyenkor el vagyok tőle olvadva...szoval azt mondjátok, hogy én is tetszhetem neki? Mert én is ugy érzem...csak lehet nem biztos benne hogy tényleg tetszik nekem, mert ilyen helyzetben eléggé le tudok blokkolni, nem tudok olyan lazán flörtölgetni...lehet nekem is egyértelműbbnek kéne lennem :) majd én is fogom simogatni :)))
2015. ápr. 14. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég levágós nem?Vagy mit vársz ezen felül?mit csináljon?
2015. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 To7ka ***** válasza:
De ha simogatjátok egymást, és nem tudtok megszólalni, abból lesz a kapcsolaton kívüli szex. Beszéljetek róla!! Nyissátok ki a szátokat, és simogatás helyett mondjatok egymásnak valamit! Randiztok, megcsókoljátok egymást, jártok, örültök neki, és pettingeltek! Nem néma csöndbe ácsorogtak egymás mellett, és fogdossátok egymást.... Egy életet lelehet így élni végül is, 1-1 Igen-t valamikor kimondtok az oltár előtt, vagy csak bólintasz, és kész is..-.- Ne már... Beszéljetek!! :D
2015. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pl. hivjon el konkrétan valahova???!
2015. ápr. 14. 22:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Naa de azért nem fogdossuk egymást :))) csak olyan cukin :) azért olyan retardáltak nem vagyunk hogy állunk szó nélkül és fogdossuk egymást :))))))
2015. ápr. 14. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!