Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hát, van egy lány de nem...

Hát, van egy lány de nem tudom hogyan szólítsam meg. Szöveg a leírásba.14F Tanácsot tudnál adni?

Figyelt kérdés
Szóval, lehet hogy ezt a kérdést már feltettem régebben. Van 1 lány az iskolában, tetszik már szeptember óta és én eléggé vissza húzódó vagyok ahogyan ő is. Nem nagyon ismerjük egymást csak látásból. Egyszer már Facebook-on is beszélgettünk de akkor is csak ilyen értelmetlen témákról. Akkor is gondolkoztam hogy mondja e neki hogy tetszik, de akkor nem lett volna meg az az érzés mint ha személyesen mondtam volna, remélem tudjátok miről beszélek! Hát igazából nem nagyon tudok szünetekben hozzá oda menni mert ott van a 2 barátnője és elég ritka amikor nem megy az egyik sem iskolába. Találkozni is akarnék vele ha bátorságot szedek hogy elhívjam valahova.

2015. ápr. 17. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!
2015. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen kívül? Most nem sokat segítettél. :(
2015. ápr. 17. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

szia, hogy vagy?

Milyen napod stb

a helyzet majd adja

2015. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az jó lenne ha mondjuk elkezdenél mosolyogni rá néha, hogy vegyen észre, aztán már köszönhetsz is neki. Aztán meg irj neki fbn, de ne azt, hogy "szia, mizu?"! Ez nálam pl már alapból béna próbálkozás(nem tudom más lány ezt hogyan látja). Köszönj neki, mondd, hogy eléggé felfigyeltél rá és szeretnéd megismerni.. aztán ha beleegyezik, akkor érdeklődj felőle. Lehetőleg ne az legyen az első kérdésed hogy "van barátod?". Ezt az első beszélgetésnél fel se hozd, úgy lesz a legjobb.
2015. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Szerinted ez a így jó lenne: El kezdek vele beszélgetni valamiről egy témáról el telik egy kis idő kb 4-5 nap utána mikor össze barátkoztunk valamennyire és ha talán szimpatikus vagyok neki akkor el hívom valahová. De ha találkozunk is akkor miről beszélgessünk vagy mi legyen a téma ? :/ BÉNA ÉS VISSZAHÚZÓDÓ VAGYOK :'(
2015. ápr. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!