Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mire jó a barátnő?

Mire jó a barátnő?

Figyelt kérdés

D*gáson kívül valamire jó még?


Várom az ötleteket.


2015. ápr. 17. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
répát lehet a földbe dugni
2015. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:
társnak az életben??????
2015. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát neked semmire, barátom...
2015. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2

Arra ott vannak a haverok,

jóbarátok és ők nem is nyafognak..

2015. ápr. 17. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
A barataid l. Szpnak a probafulkeben, amikor shoppingoltok? Vagy amikor setaltok valahol? De neked nem valo szerintem. Fo, hogy ezt felismerted. N
2015. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Te ezeken a helyeket sz*pni szoktál?
2015. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
45%
kérdező, én megértelek. Én a k*rvákra szavazok, kifizeted és annyi, nem kell hallgatni a fas*ágokat, a haverok, barátok betöltik a társaság igényét. Erről ennyit. Szerelem nekem nem adatott meg, legalábbis úgy, hogy viszonozva legyen, ezért nekem jobb így..
2015. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-os vagyok. Az elettarsammal rajongunk a szokatlan dolgokert. Az izgalmat szeretjuk.
2015. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Támaszra az életben,aki törödik veled ha beteg vagy,akinek mindig van egy kedves szava egy fárasztó nap útán ,akit viszont szerethetel.
2015. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Mire jó a barátnő?

Ilyet kérdezni?

Egy barátnőben megbízhatsz, elmondhatod neki a titkaidat, beszélhetsz olyan dolgokról is amiről senki másnak nem mernél. Nem fog kibeszélni a hátad mögött, nem él vissza azzal amit mondtál. Szeret, tisztel, melletted áll, és nem árul el, persze csak akkor ha jól bánsz vele. Igaz, néha nehéz velük, és ilyenkor megfogalmazódik sok emberben a kérdés: Kell-e nekkem ez az egész, hiszen úgyis csak szexre kell, és csak a baj van vele. Az a lány aki csak szexre kell, az nem barátnő, a barátnő sokkal több ennél. Viszont ha te úgy vagy vele, mint sok ember akkor nem is érdemled meg, hogy ilyen komoly kapcsolatba kerülj egy nővel.

Ha pedig igen, akkor gondolkozz el ezen.

2015. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!