Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ilyen nőt hogyan tudnék...

Egy ilyen nőt hogyan tudnék meghódítani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ismerek egy nőt aki nagyon tetszik. Viszont ő karrierista és egy helyen dolgozunk. Jól kijövünk egymással de inkább pénzes csávókkal szokott összejönni. Olyanokkal akiknek nagy az arcuk. Ezt ő mesélte. 1-2 alkalommal már panaszkodott nekem a volt párjára amikor még együtt voltak, de nem rég szakítottak és azaz igazság, hogy ráhajtanék. Gazdag nem vagyok, de abban reménykedem, hogyha a kisugárzásommal leveszem a lábáról akkor kevésbé fogja zavarni az anyagi helyzetem. Tudnátok adni tippeket? Vagy inkább hagyjam a fenébe és keressek mást? A problémám csak annyi, hogy nem akarok szerelmes lenni belé de érzem, hogy egyre közelebb vagyok ahhoz, hogy elvegye az eszemet.

2015. ápr. 18. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Penz and sharm.
2015. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok ő 24 éves.
2015. ápr. 18. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenek szeretik, ha irányítják őket.
2015. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja
2015. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretik? Ezzel most megleptél. :) De észben tartom.
2015. ápr. 18. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy szeretik.. Nem is értem, hogy miért akarsz együtt lenni egy olyan nővel, aki láthatóan a pénzre hajt.


Miért nem keresel olyan nőt, akinek bőven elég, hogy dolgozol, vannak céljaid, nem tengsz lengsz az életben, egyébként pedig úgy fogad el téged, ahogy vagy.


Nekem fontos az, hogy a párom tudjon magáról gondoskodni, legyen motivált, legyenek céljai az életben. De ennyi.

2015. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Inkább hagyd a fenébe!
2017. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!