Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenki a környezetembe...

Mindenki a környezetembe azzal nyaggat hogy miért nincs barátnőm. Hiába mondom hogy nekem nem megy, hiába próbálkozok. Ciki ha valaki béna a nők területén 26 évesen?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, meg ne mások véleménye irányítsa az életed, de nem túl jó társaságot választottál, ha folyton ezzel piszkálnak. De az tény, hogy előbb-utóbb neked is nagyon hiányozni fog egy barátnő. Nincs valami haverod, aki tapasztaltabb és el tudtok együtt menni bulizni/iszogatni, ahol segíthet neked?
2015. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok mit tenni vele mert a munka társam kérdezgetik folyton.Hiába mondom hogy nekem nem megy az egész.Pedig jó lenne egy barátnő,elég sokat le vagyok ez miatt hangolva.
2015. ápr. 20. 16:12
 3/14 anonim ***** válasza:

Annyiban ciki, hogy előbb-utóbb homoszexuálisnak gondolják az ilyet férfit, legjobb esetben aszexuálisnak.

Mondván, ha dolgoznának benn a férfihormonok, akkor minden nap napi több órán át nőkön kattogna az agya, és ha nem is egy sikeres férfi, keresne magának egy hozzá hasonló szolid csajt.

2015. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak rajtad múlik? Miért nincs? Csúnya vagy akkor kezdj el edzeni!
2015. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elég sokat jár az agyam rajta.Egy ideig próbálkoztam de már feladtam teljesen.
2015. ápr. 20. 16:23
 6/14 A kérdező kommentje:
átlagos vagyok
2015. ápr. 20. 16:24
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Szia :) 20 éves lány vagyok, annyira nem tapasztalt párkapcsolatok terén (csak egy barátom volt eddig), de ha gondolod, beszélgethetünk, hátha tudok segíteni, vagy ha küldesz egy képet magadról, talán tudok egy-két apró dolgot mondani, amiket egy srác talán nem gondol akkora dolognak, de sokat dob a megjelenésén.
2015. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen is ciki. Nem igaz, hogy valaki Ennyire szerencsétlen legyen. 26 évesen úgy viselkedsz mint egy gyerek, aki hisztizik ha nem kapja meg a játékot. Aki meg próbálkozik az előbb utóbb talál barátnőt vagy szexpartnert is. De te csak ülj a s#eggeden. Az pedig érdekelne hogyan próbálkoztál korábban.
2015. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Több éve próbálkozok és mégse sikerült eddig.
2015. ápr. 20. 17:36
 10/14 anonim ***** válasza:
De hogyan próbálkozol? Mit mondasz, hogyan mész oda? Vagy nálad a Facebook lájkolád is próbálkozásnak számít?
2015. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!