Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hetek óta tetszik egy férfi,...

Hetek óta tetszik egy férfi, idáig a nevét se tudtam ma kiderítettem tettem egy első lépést, szerintetek tegyek még valamit az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
Reggelente egy busszal járunk be gondolom ő is a munkahelyére,pár hete figyeltem fel rá először nézegettem aztán rövid szemezés lett belőle. Utána már nem mertem nézni,hetekig nem láttam majd a napokban újra látom. Néztem is,hátha felfigyel ő is visszanézett, egyik reggel munkatársnőm mondta,hogy mikor meglátta a férfi,hogy a buszon vagyok elkezdett mosolyogni egyedül volt ebből következtettük hátha miattam. Ma egy közös ismerősünk odament hozzá,aztán a véletlen folytán pár óra múlva összefutottam azzal aki oda ment és meg is kérdeztem a srác nevét. Hosszas hezitálás után bejelöltem a közösségi oldalon, visszajelölt belájkolta a profilképem és ennyi történt. Nem írt rám,én nem szeretnék úgy gondolom az első lépést megtettem, de nagyon bosszantó,hogy nem ír mert annak tudom be,hogy nem szeretne ismerkedni. Szerintetek ? Borzasztóan helyes pasi,pont az esetem sajnálnám ha nem sikerülne megismernem. Kicsit szégyellném utána magam már a reggeli buszon is.

2015. ápr. 21. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá
2015. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta persze, csak lehet hülyén vette volna ,hogy ismeretlenül odamegyek. Ezért lenne jó ha jelezné akár azt,hogy szimpatizál velem aztán bátran odamennék már reggel is hozzá.
2015. ápr. 21. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezett volna beszélgetést ha akarna tőled valamit ...
2015. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak nem vett észre, nem nagy valami leszólítani, beszélj vele nyugodtan ;)
2015. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen módon szólítsd meg.

Vagy a buszon, vagy a Frászbuszon...

2015. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha nem ír RAM ne kezdemenyezzek?
2015. ápr. 21. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha ő nem kell neked, akkor ne kezdeményezz.

Majd elviszi előled más, aki élelmesebb volt.

2015. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rairtam akkor még fent volt aztán nem látta es nem is elérhető! Lesz ami lesz.
2015. ápr. 21. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!