Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyen barátnőm ebben...

Hogyan legyen barátnőm ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

9. be járok és még nincs barátnőm , a sulinkban minden lány nagyon beképzelt és még a helyes pasiknak sem könnyű a dolguk nálluk.

Én nem vagyok a leg helyesebb fiú de már vágyok egy barátnőre , igazábol nincs önbizalmam se és ha nem is a suliban de máshol sem merek megszólitani egy lányt.

Volt már a suliban egy lány akit szerettem csók is volt meg minden de nem jartunk. Viszont akkor ő kezdeményezett nem én.

Mit tegyek és hogyan h legyen végre barátnőm? 16F



2015. ápr. 23. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy! :)

Járj el pl. edzésekre (kosár, tenisz vagy ami érdekel) ismerkedj, és ha van olyan aki tetszik Neked, hívd el valamerre. Sétálni, moziba, fagyizni, filmezni.

Sok sikert!


22N

2015. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

És akkor is bejön ez a dolog ha nem vagyok egy helyes fiú?

2015. ápr. 23. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyannal semmikeppen ne kezdj, aki igazabol nem is tetszik... vagy ha tdtszik, akkor merd bevallani magadnak, ne mondd ra, hogy bekepzelt


szoval ha tenyleg tetszik egy lany (kulsore, belsore) akkor lehet elgondolkodni az egesz teman

tedd fel a kerdest:

-mit veszithetsz azzal, ha odamesz es megdicsered a cipojet? Hulyen hangzik, es azert szo szerint ne is jatszd el, de amugy egy ilyen inditas

raktikus tud lenni... amlanyokban alapbol van egy kis hiusag, si ogasd meg ezt a hiusagot egy kis bokkal... meg ha nem is tudja jol lereagalni (mert amugx a lanyok sem szoktak meg, hogy bokolnak nekik) akkor is csak pozitivan johetsz ki a tortenetbol!:)


21F

2015. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
osztálytársal ne is kezdj. eleve nem jönnek be ugye, kinek kell beképzelt csitri? aztán meg csak cikizni fognak és az elkövetkezendő négy évre elis intézik, hogy ne felejtsd el. Iskolán kivül esetleg, vagy valaki a közelben(aki azért mégse osztálytárs). óvatosan meg is figyelheted mit kedvel, és akkor elbeszélgetni vele róla, persze ne kukkólóként vagy stalkerként mert az ijesztő:/ Ha senkise tetszik, szerintem csak ismerkedj szimplán, úgy, hogy nem barátnő jelöltet keresel. Lehet van egy nem épp a legszebb lány a közeledben, de kiderül, hogy remek egyénisége van beleszeretsz és máris a legszebb lesz^^,
2015. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16 éves,fiú,helyes...miért nem MILF-eket keresel?
2015. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most ez a milf ötlet ez komoly? xD
2015. ápr. 23. 13:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a többieknek köszi. :)
2015. ápr. 23. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Előbb a nállukat írd 1 l-lel, utána keress barátnőt. Minek egy tinédzsernek barátnő??! Járjál sportolni, majd ott találsz megfelelő társaságot, esetleg barátnőt is.
2015. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezzel nagy hibát követtem el hogy 2 l el írtam.. :(

Lehet h neked nem kellet barátnő a te idődben, de nekem kell.

2015. ápr. 26. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!