Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, annyira belefeledkezte...

Lányok, annyira belefeledkeztem egy lány bambulásába, hogy végül rám is köszönt és azóta, ha erre jár minden nap ide köszön szerintetek azért csinálja, hogy zavarba hozzon?

Figyelt kérdés
Szóval kint álltam a munkahelyem előtt és egyszer csak ott láttam sétálni a járdán teljesen meg feledkeztem magamról csak bámultam ő meg rám köszönt, de ment is tovább, azóta ha erre jár és lát ide köszön mindig szerintetek gáz lenne megpróbálni beszélgetésbe elegyedni vele ? :D

2015. ápr. 24. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy lenne gáz, biztos jól esett neki, hogy rajta felejtetted a szemed :) Ráadásul ő köszönt neked először. Szerintem szólítsd meg, örülne neki.

20/L

2015. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, épp ellenkezőleg. Tetszel neki, hajts rá :D
2015. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak félelmetes kicsit nem hiába felejtettem rajta a tekintetem jóval szebb kategóriába sorolnám mint magam, de akkor lehet megpróbálom :DD
2015. ápr. 24. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:
hihetetlen, h mennyire nyuszi vagy, ha zavarba akar hozni, akkor válaszolj arra is, ne legyél már láma, imádnám, ha ilyen szituba keverednék, merre menjek bámészkodni??
2015. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!