Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki rágörcsöl a párkeresés...

Aki rágörcsöl a párkeresés témára, az tényleg nehezebben talál párt? Miért?

Figyelt kérdés
Próbálkozok ismerkedni, de nem akar összejönni a dolog és már elég magányosnak érzem magam. Nem arról van szó, hogy mindegy hogy ki, csak legyen valaki, mert vannak körülöttem férfiak akikről tudom hogy bejövök nekik, de olyat nem találok aki nekem is bejönne. Ha nem foglalkoznék ezzel a dologgal akkor tényleg könnyebben menne? Mert sokan azt tanácsolják, hogy ha görcsölök ezen akkor csak nehezebb lesz és ha nem foglalkozok vele akkor előbb-utóbb rámtalál a szerelem
2015. ápr. 27. 18:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
van benne valami!
2015. ápr. 27. 21:10
 12/14 anonim ***** válasza:
A nyolcadikkal értek egyet. Úgy baromság, ahogyan van. Ha az ember nem 10/10-es jóképű álompasi vagy topmodell, akkor tök esélytelen, kisugárzásos hülyeség ide vagy oda.
2015. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezzel nem értek egyet, nekem pont hogy az átlagos pasik jönnek be, úgyhogy egy 10/10esnek esélye sincs nálam. Persze lehet, hogy más nem így van ezzel de én igen
2015. ápr. 28. 11:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem például rám nézni se hajlandó egy lány se.
2015. ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!