Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szimpi vagyok a csajnak...

Csak szimpi vagyok a csajnak vagy több is lehetne közöttünk?

Figyelt kérdés

ha észreveszek kisebb jeleket, miből tudhatom,h nemcsak én képzelek bele többet? Mondjuk,ha egy van egy csaj és mindig,ha találkozunk hosszasan nézzük egymást, kicsit ideges néha, zavarba jön, ezeken kívül még mire figyeljek?


meg van 2 csaj is,akiknél ezeket észrevettem, mindkettő szimpi,de nem akarok beégni előttük,h közeledni akarok és lepíttint,mert én gondoltam másképp az egészet... szóval finomat hogy közeledjek a csajokhoz?

az egyik csaj amúgy említette,h van barátja, szal ezek után letettem róla, de még mindig szimpi és őrajta tleg észreveszem,h szimpi vagyok neki, meg próbál beszélgetni, de lehet csak kedves, meg mivel van barátja,letehetek róla.



2015. ápr. 27. 21:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!