Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volnának Miskolciak. Akik...

Volnának Miskolciak. Akik szeretnének barátkozni? 18-tól 35-ig jó nekem, legyen az fiú, vagy lány. Nem számít barátkozni szeretnék. :D

Figyelt kérdés

Rólam:

Nézzük csak, csöndes türelmes vagyok. Nem szoktam sokat beszélni, csak ha úgy érzem hogy szükséges. Néha nap sokat beszélek, de akkor látszik hogy el vagyok lazulva.

Az építőiparban dolgozom, ha van időm a neten játszok "netes barátokkal"

Ha kedvem is van, egyedül el megyek sétálni az erdőbe.

Szeretem a rock/metál zenéket, azt mondják hogy kedves vagyok, de megértő is egyben. Ezekkel együtt megbízható is, lehet rám titkokat bízni, mivel úgy sem beszélek másoknak más gondjairól. Pár éve sokat fociztam, készültem katonának is.Szeretem a kardokat a japán kultúrát, tudok németül, és angolul is beszélni. A mellékelt ha van időm, animéket is nézek lenyugtat :D

Romantika párti vagyok, tisztelek mindenkit aki viszont tisztel. Ha érzem a kételyeket és hogy át akarnak verni, akkor rögtön lelépek, mostanság elég sok ilyen féreggel találkoztam akik át akartak ejteni.

22 éves srác vagyok, és szeretek cs:go-zni is.


Facebookom nincsen, ezért megadom a skypomat:.

elric.edward1 .... Silver Wolf most az aktuális nevem ;D



2015. ápr. 28. 05:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mar megint te?

Kar h semmi nem igaz amit irsz magadrol es ha az ember nem ir rad akkor te le se sz... :D


20 f

2015. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dummu Borgir
2015. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első nemtudom mire gondolsz, amit irtam az mind igaz rám
2015. ápr. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!