Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretek kétértelmű megjegyzés...

Szeretek kétértelmű megjegyzéseket tenni a lányoknak, és emiatt sokan kiborulnak - miért?

Figyelt kérdés
A kérdés adja magát. Miért?
2015. ápr. 29. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
MIÉRT,NE?
2015. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha túlzottan bizalmaskodsz olyan csajjal aki veled erre nem nyitott, akkor ne csodálkozz, hogy ezt kikérik maguknak.
2015. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen idegenek között ez tényleg furán veszi ki magát, de egyébként ha már van egy minimális ismertségi szint, akkor belefér.

Én mondjuk kimondottan szeretem az ilyen típusú pasikat, én is mindig ezt csinálom :D persze csak akkor ha egyikünknek sincs senkije. :)


17L

2015. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ha nem állsz valakihez közel, akkor ez elég rémisztő és furcsa.
2015. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne tegyél olyanok felé 2értelmű megjegyzéseket, akiktől nem akarsz semmit. EGyrészt fura, másrészt nem etikus. Nekem is volt ilyen szitum. ELhívott a munkahelyére, átfogta a derekam, mosolygott, érdeklődött, ugyanakkor más tetszett neki, de én nem tiudtam. Aztán pofára estem. Későb bocsánatot kért. Az ilyesmi nem vicces. Ne viselkedj hősszerelmesként ha nem vagy az és ne bókolj olyanoknak, akiktől semmit nem akarsz. Neked se esne jól, ha a csajok hülyítenének, majd mikor már rákészülsz a vízszibntes mutatványra pofára ejtenek.
2015. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ki nem állhatom, ha valaki két értelműen fogalmaz, vagy azért, mert nem esik le, vagy azért mert nyilvánvaló dolgot próbál így közölni. Fekete-feréren szeretem nézni a dolgokat, ha akar valaki valamit, akkor azt mondja ki, ha nem akar semmit, akkor meg ne hülyítsen. Nem csak férfi-női felállásra értem, hanem az élet minden területetére.

L

2015. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!